Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Mocne słowa o Lewym

Parszywy atak na Roberta Lewandowskiego. Niemcy nie zamierzają odpuszczać, okropnie uderzyli w Polaka

2022-10-16 15:36

W Niemczech nie zapominają o Robercie Lewandowskim i bardzo dokładnie przyglądają się jego poczynaniom w FC Barcelona. Choć Polak radzi sobie w Katalonii świetnie, nie brakuje powodów do tego, aby wbijać kolejne szpilki. Okazuje się, że nie wszyscy fani Bayernu Monachium pogodzili się z odejściem Lewandowskiego. Można to wywnioskować ze słów jednego z nich podczas Walnego Zgromadzenia w Bayernie.

Początek przygody z FC Barcelona Lewandowski ma wręcz fenomenalny. Zwłaszcza, jeśli mowa o indywidualnych osiągnięciach, bo cały zespół ma nieco słabsze momenty i już teraz jest bliski odpadnięcia z Ligi Mistrzów. I to po fazie grupowej. Lewandowski w ostatnim meczu z Interem robił jednak co mógł, aby utrzymać Blaugranę "przy życiu" w Champions League.

Niemcy atakują Lewandowskiego. Nie chcą go w galerii sław

Kapitanowi reprezentacji Polski wciąż uważnie przyglądają się niemieccy dziennikarze oraz kibice. Choć wszyscy zauważają, że Lewandowski nie przestał być maszyną do zdobywania bramek, niektórzy nie mogą mu wybaczyć stylu pożegnania z Bawarczykami. Zauważyć można było to również podczas Dorocznego Walnego Zgromadzenia Bayernu Monachium.

Mównicę udostępniono jednemu z kibiców. Ten w ostrych słowach zaatakował Lewandowskiego. - Zawodnik taki jak Robert Lewandowski, który bez charakteru opuścił FC Bayern, nie powinien mieć pożegnalnego meczu po zakończeniu kariery - powiedział Dieter Marx, cytowany przez sport1.de. Stwierdził jednocześnie, że nie powinno włączać się do galerii sław Bayernu.

Taki atak nie spodobał się Oliverowi Kahnowi. - Musicie zrozumieć, że w wieku 34 lat Robert chciał jeszcze jakiejś zmiany w swoim życiu. Poprosił o transfer, a my zgodziliśmy się na to, by przeszedł do innego klubu - powiedział legendarny niemiecki bramkarz, stając w obronie reprezentanta Polski.

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze