Przyszłość Kyliana Mbappe może się rozstrzygnąć lada chwila! Kluczowe spotkanie w tym tygodniu

2022-05-09 13:43
Kylian Mbappe
Autor: AP PHOTO/THIBAULT CAMUS Kylian Mbappe

Kylian Mbappe już teraz jest jedną z gwiazd futbolu, ale ma potencjał na to, by stać się jeszcze lepszy. Według wielu ekspertów związanie się na dłużej z PSG nie będzie dla niego dobrym wyborem, ale młody Francuz nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie swojej przyszłości. Znany dziennikarz Fabrizio Romano podaje, że kluczowe może być spotkanie Mbappe z władzami Realu Madryt, który bardzo mocno zabiega o podpisanie z nim kontraktu.

Wydawało się, że droga Kyliana Mbappe prowadzi do Realu Madryt. Zawodnik nie raz podkreślał, że Real jest dla niego wyjątkowy, a Francuz mógł trafić tam latem, jednak PSG nie przyjęło oferty „Królewskich”. Ci postanowili więc zaczekać i porozumieć się z Mbappe, gdy temu wygaśnie kontrakt, co powinno stać się 30 czerwca 2022 roku. Wielu fanów było przekonanych, że już w styczniu (na co oczywiście pozwalają przepisy), umowa Realu z Francuzem zostanie parafowana. Tak się jednak nie stało, a lider PSG jeszcze nie zdecydował, czy odejdzie, czy podpisze nowy kontrakt z paryskim klubem. Jak podaje znany dziennikarz specjalizujący się w transferach, kluczowe dla przyszłości Mbappe ma być spotkanie z Florentino Perezem, prezesem Realu Madryt.

Kumpel Lewandowskiego wygadał się w sprawie przyszłości Polaka w Bayernie! Nie pozostawił złudzeń, szczere wyznanie

Kylian Mbappe odejdzie latem z PSG? Kluczowe spotkanie niedługo

Paris Saint-Germain wciąż liczy na przedłużenie umowy z Mbappe. Fabrizio Romano podał, że kilka dni temu PSG zaproponowały jeszcze lepsze warunki swojemu zawodnikowi, ale ten decyzji jeszcze nie podjął. Kluczowe ma być spotkanie, o czym włoski dziennikarz wspomniał w tym samym wpisie – w tym tygodniu Mbappe ma spotkać się z przedstawicielami Realu Madryt.

Przełomowe wieści w sprawie Erlinga Haalanda! Klamka zapadła. Szykuje się wielki transfer

 – Obóz Kyliana Mbappe ma spotkać się z przedstawicielami Realu Madryt w przyszłym tygodniu – napisał Fabrizio Romano w niedzielę, 8 maja – Choć decyzji jeszcze nie podjęto, przedstawiciele Realu czują się pewni w sprawie tej transakcji – napisał Fabrizio Romano. Dodał również, że Paris Saint-Germain zaproponowało kilka dni temu jeszcze lepsze warunki swojemu piłkarzowi i Mbappe w każdej chwili może ją podpisać.

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze