Real - Barcelona, wynik 2:2. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie - GALERIA

2011-08-15 1:52

W pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii, Real Madryt zremisował u siebie z Barceloną 2:2. Gospodarze mieli więcej szans, ale zabrakło im sztuczności. Natomiast Barca pod bramką Realu była  bardzo kąśliwa i mimo tego, że nie jest jeszcze w pełni gotowa do sezonu to wykorzystała swoje okazje. Rewanż w środę na Camp Nou.

23:52

KONIEC MECZU REAL REMISUJE Z BARCĄ 2:2

23:50

91 min. Marcelo wybija poza boisko

23:49

3 minuty doliczne do regulaminowego czasu gry

23:47

88 min. Zablokowany strzał Sancheza

23:45

87 min. Pedro zatrzymany w ostatniej chwili w polu karnym

23:42

83 min. Kibice i drużyna Realu domagają się karnego za faul Valdesa na Ronaldo, nic z tego...

23:41

82 min. Dobra akcja Ronaldo z Ozilem, zabrakło jednak ostatniego podania

23:37

79 min. Messi strzela ponad bramką

23:36

78 min. Żółtka kartka dla Carvalho za faul na Messim. Wolny dla Barcy

23:34

75 min. Pique blokuje Cristiano Ronaldo, rzut rożny

23:33

74 min. Nieudane dośrodkowanie Xaviego, od bramki Casillas

23:31

72 min. Zmiana w Barcelonie. Villa schodzi, za niego Pedro

23:28

69 min. Kolejna akcja Realu kończy się na bramkarzu Barcelony.

23:27

68 min. Ronaldo po ziemi, ale wprost w Valdesa

23:26

66 min. Benzema głową! Ale wprost w golkipera, powinien był to strzelić!

23:23

64 min. Ronaldo z woleja - broni Valdes! Wynik bez zmian 2:2. Real wyraźnie przycisnął!

23:22

Ronalno minimalnie nad bramką!

23:22

63 min. Mascherano fauluje Coentrão. Wolny dla Realu. Szansa dla Ronaldo.

23:20

61 min. Pique za Adriano

23:16

58 min. Z boiska schodzi Thiago, wchodzi Xavi. W Realu Callejón za Khedirę

23:14

55 min. Błąd Valesa i Barca ma dużo szczęścia! Dani Alves leży na boisku po ataku Pepe

23:12

2:2!!!! XABI ALONSO!!!! i mamy remis! 2:2

23:12

Dani Alves zatrzymuje pędzącego Ronaldo

23:11

53 min. Po dobrej akcji Sancheza piłkę traci Thiago

23:10

52 min. Faulowany Cristiano Ronaldo

23:10

- Jeśli przegramy w Madrycie 3:1, jak rok w temu w pierwszym finałowym starciu Superpucharu, to nie wiem czy zdołamy to odrobić. Nasze dobre wyniki na Bernabéu zawsze były spowodowane ambicją. Nie myślę o rewanżu. Trzeba skupiać się tylko na następnym meczu. W poprzednim sezonie było z tym ciężko, kiedy graliśmy ze sobą cztery razy - mówił przed meczem Pep Guardiola.

23:06

48 min. Alcanara z rożnego, wybija Real

23:04

46 min. Zaczyna Barca

22:49

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. BARCA, KTÓRA NIE MIAŁA WIDOCZEJ PRZEWGI WYKORZYSTAŁA SWOJE SYTUACJE. MOŻNA POWIEDZIEC, ŻE SPACERKIEM PROWADZĄ Z REALEM, KTÓRY NIEWYKORZYSTAŁ SWOICH SZANS.

22:47

45 min. Geniusz Messiego!!!! Argentyńczyk strzela na 2:1!!

22:46

44 min. Ronaldo strzela, jednak ponad bramką!

22:45

43 min. Po błędzie obrony Barcy, Benzema w wyśmienitej okazji, jednak za długo sie zastanawia i piłkę blookuje Barca.

22:43

W ostatnich czterech meczach na Santiago Bernabéu Messi zdobył aż sześć bramek. Jak na razie niewidoczny

22:42

40 min. Owacja dla Mourinho, który energicznie zatrzymuje piłkę, która opuściła boisko.

22:38

36 min. Villa i GOOOL!!!!!! Niesamowite uderzenie Villi. Cudowna akcja Villi. Jest 1:1

22:36

Z obecnym szkoleniowcem, Josépem Guardiolą, Barcelona nie poległa jeszcze na Santiago Bernabéu

22:34

31 min. Żółtą kartką ukarany Sami Khedira

22:31

29 min. Benzema z dystansu, broni Valdes! Było groźnie!

22:28

26 min. Mecz jakby zwolnił, na chwilę, po szybkim poczatku Real stara się spokojnie utrzymac przy piłce.

22:27

25 min. Barca jakby bezzębna. Widoczny brak Xaviego...

22:24

22 min. Składna akcja, Realu jednak Ramos nie opanował piłki, która wylatuje poza boisko.

22:23

20 min. Ozil niedokładnie z rożnego.

22:22

19 min. Długa wymiana piłki, jednak ta ostatecznie trafia do Casillasa.

22:18

- Obyśmy w tym roku mieli szczęście, jeśli chodzi o zdrowie piłkarzy i dotrwali w takim składzie do końca. Jesteśmy zjednoczeni, nie potrzebuję nikogo więcej - powiedział przed meczem Mourinho.

22:17

Real Madryt wyraźnie na fali. Gospodarze atakują raz po raz zagrażając bramce Barcy. Teraz strzelał Ronaldo, ale wprost w golkiera gości.

22:15

13 min. GOOL!!!!! 1:0 dla Realu! Strzelił Ozil!

22:11

9 min. Piękna akcja dwójki Ronaldo - Benzema. Portugalczyk dośrodkował na główę Francuza i tylko dzięki cudownej internewencji Valdesa jest 0:0!!!

22:10

- Traktujemy ten tytuł poważnie. Jest dla nas ważny, ale sezon jest długi i są też inne trofea do zdobycia. To pierwszy tytuł do wygrania, a później zobaczymy, co się stanie. Na pewno Real Madryt traktuje go tak samo poważnie, jak my. To specjalny Superpuchar - powiedział przed meczem bramkarz Barcy - Valdes.

22:07

W ostatnim jak dotychczas superpucharowym Gran Derbi po przeciwnych stronach barykady stali ci, którzy teraz wspólnie prowadzą Królewskich: José Mourinho jako asystent Louisa van Gaala, Aitor Karanka jako piłkarz.

22:06

4 min. Drugi rożny dla Realu, jednak nic z tego nie wychodzi

22:04

2 min. Benzema z dystansu, blokuje Abidal. Rożny dla Realu

22:03

Składy:

Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo; Benzema

Ławka rezerwowych: Adán, Varane, Arbeloa, Coentrão, Kaká, Callejón, Higuaín

FC Barcelona: Valdés; Alves, Abidal, Mascherano, Adriano; Keita, Thiago, Iniesta; Messi, Villa, Alexis

Ławka rezerwowych: Pinto, Piqué, Fontás, Xavi, Busquets, Pedro, Dos Santos

22:02

1 min. Rozpoczął się mecz, Real przy piłce