Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska

i

Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Rodzina Lewandowskich pod choinką

piękna fotka

Robert Lewandowski pokazał rozczulające zdjęcie. Tak spędza czas z córeczkami, radosne chwile

2023-01-17 21:50

Robert Lewandowski może cieszyć się z pierwszego trofeum w barwach FC Barcelona. Sukces sprawił, że trener „Dumy Katalonii” postanowił dać swoim zawodnikom nieco więcej wolnego, a polski napastnik postanowił wykorzystać to, by spędzić więcej czasu ze swoją rodziną. Teraz pochwalił się zdjęciem na Instagramie, gdzie pokazał, jak bawi się ze swoimi małymi córkami.

Robert Lewandowski podniósł pierwszy puchar w barwach Barcelony. Choć Superpuchar Hiszpanii nie jest najbardziej prestiżowym trofeum do zdobycia to na pewno lepiej jest je zdobyć, niż przegrać w finale, tym bardziej, że aby je podnieść, podopieczni Xaviego musieli ograć największego rywala, Real Madryt. Polak był jednym z bohaterów, asystując przy z bramce Gaviego i samemu później zdobywając gola. Teraz piłkarze Barcelony dostali zasłużone dwa dni wolnego, które Lewandowski postanowił poświęcić na spędzenie czasu z rodziną.

Lewandowski chwali się rodzinnymi chwilami

Robert Lewandowski, mimo że jest bardzo mocno poświęcony swojej karierze, to stara się jak najwięcej czasu przeznaczyć swojej rodzinie, o której wielokrotnie mówił, że jest dla niego bardzo ważna. Tym razem polski napastnik postawił na wspólną grę w memory ze swoimi córeczkami. Dzieciom i ich tacie towarzyszy także pies Bella, który jakiś czas temu pojawił się w rodzinie Lewandowskich.

Samo zdjęcie opatrzone jest także podpisem, w którym Lewandowski zastanawia się, czy zdoła... pokonać swoją starszą córkę! Fanom cała scena przypadła do gustu, bo zdjęcie szybko zyskało setki komentarzy i kilkaset tysięcy polubień!

Robert Lewandowski z dziećmi

i

Autor: Instagram / Robert Lewandowska Robert Lewandowski z dziećmi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze