Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Dopiero teraz się pochwalił!

Robert Lewandowski przeszedł wielką zmianę. Zupełnie nowa fryzura, aż ciężko go poznać, mamy zdjęcie!

2022-12-16 19:03

Robert Lewandowski przeszedł przez wielką metamorfozę. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski wrócił właśnie do zajęć z Barceloną i przy okazji zrobił sobie nową fryzurę! Metamorfoza, którą przeszedł piłkarz, jest naprawdę duża! Kiedy zobaczycie to zdjęcie, nie będziecie w stanie uwierzyć.

Robert Lewandowski postanowił pokazać swój zupełnie nowy, odświeżony wizerunek! Okazuje się, że tuż po urlopie po mundialu w Katarze, gwiazdor reprezentacji Polski udał się do fryzjera i przeszedł całkowitą metamorfozę. Obok takiego zdjęcia piłkarza nie da się przejść obojętnie! Tak jeszcze nie wyglądał.

Robert Lewandowski przeszedł wielką metamorfozę. Wszystko zdarzyło się po mundialu

Ostatnie dni były niezwykle udane dla Roberta Lewandowskiego. Po zakończonych mistrzostwach świata, kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski udał się na urlop wraz ze swoją rodziną, gdzie mógł odpocząć po piłkarskich zmaganiach. Zawodnik wrócił już jednak do zajęć z Barceloną, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się, że piłkarz na boiskach pojawi się w zupełnie nowej, innej fryzurze! Zawodnik stanowczo skrócił swoje włosy i jego przemiana wywołała lawinę komentarzy wśród internautów. 

- Nowa fryzura, ten sam Lewy - napisał jeden z fanów pod zdjęciem opublikowanym przez Roberta Lewandowskiego.

ŁZY Lewandowskiego. Zadedykował bramkę ZMARŁEMU OJCU...
Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
Najnowsze