Kylian Mbappe

i

Autor: Cyfra Sport Kylian Mbappe

Media podają szokującą wiadomość

Saga z Mbappe trwa w najlepsze. Media nie mają wątpliwości, ma dosyć PSG. Chce odejść do giganta

2023-02-10 16:21

Kylian Mbappe ma dość gry w PSG? Mimo że Francuz może liczyć na świetne warunki i jest prawdziwą gwiazdą ekipy ze Parc de Princes, to zdaniem mediów, wyraża wielką chęć, aby opuścić Paryż. Zdaniem dziennikarzy "The Athletic", napastnik wicemistrzów świata chce wrócić do tematu przenosin do Realu Madryt, z którym łączony jest właściwie od wielu lat.

Będziemy świadkami wielkiego transferu? Jak podaje "The Athletic", gwiazdor PSG i reprezentacji Francji, może wrócić do tematu przenosin do Realu Madryt. Mimo że wydawało się, że działacze klubu z Paryża przekonali piłkarza, aby pozostał w klubie, tak zdaniem mediów, gra dla "Królewskich" jest jego prawdziwym marzeniem, które chce zrealizować.

Kylian Mbappe opuści Paryż? Francuz ponownie łączony z Realem Madryt

Temat transferu Mbappe do drużyny "Królewskich" z Madrytu wraca jak bumerang co jakiś czas i tym razem głos w sprawie zabrali dziennikarze "The Athletic". Zdaniem przedstawicieli portalu, napastnik reprezentacji Francji chce zostać "Los Blancos", szczególnie, że jego umowa z Paris Saint Germain już w czerwcu 2024 roku będzie wygasać. Mimo że włodarze z Parc De Princes trzymali zawodnika przez długie lata i dawali mu świetne warunki finansowe, tak piłkarz miał nigdy nie porzucić swojego marzenia i w związku z tym będzie naciskał włodarzy klubu, aby Ci pozwolili mu odejść. Czy powinniśmy być świadkami jednego z największych transferów w historii futbolu? Czas pokaże.

Sonda
Czy uważasz, że Kylian Mbappe to najlepszy piłkarz świata?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze