Shakira, Gerard Pique

i

Autor: Instagram/Shakira/Gerard Pique Shakira, Gerard Pique

niezwykłe wieści

Sensacyjne doniesienia o Gerardzie Pique! Miał zdradzać Shakirę długimi latami, niewiarygodne zachowanie

2023-06-21 18:41

Kilka miesięcy temu zrobiło się bardzo głośno o Pique i Shakirze. Jedna z najpopularniejszych par na świecie rozstała się po tym, jak piosenkarka odkryła, że były piłkarz Barcelony zdradzał ją z inną kobietą. Teraz jednak hiszpański paparazzi Jordi Martin przekonuje, że Pique swoją partnerkę zdradzał już od wielu, wielu lat.

Gerard Pique i Shakira przez wiele lat tworzyli jedną z najbardziej popularnych par na świecie. Gwiazdor Barcelony i piosenkarka spotykali się od 2010 roku i w tym czasie doczekali się dwójki dzieci. Niestety, wszystko runęło kilka miesięcy po tym, jak okazało się, że Pique zdradzał Shakirę z młodszą kobietą. Piosenkarka bardzo mocno przeżyła to rozstanie, a jednym sposób na odreagowanie było m.in. nagranie specjalnej piosenki, uderzającej w byłego partnera. Teraz natomiast wychodzą kolejne informacje na temat tego, co działo się w związku tych dwojga. Zdaniem znanego w Hiszpanii paparazzi, Jordiego Martina, Pique zdradzał swoją partnerkę przez wiele lat!

Szokujące informacje o Pique. Zdradzał Shakirę dłużej, niż myślano?

Jordi Martin pojawił się w programie „The Red Stone” i tam postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat Gerarda Pique. Jego zdaniem zdrady byłego piłkarza Barcelony zdarzały się dużo częściej i ta, która wyszła na jaw, nie była jedyną. – W ciągu 13 lat dowiedziałem się o wielu rzeczach, które Pique robił nocą. Barcelona to małe miasto i można się dowiedzieć wszystkiego. A Pique był z połową Barcelony – twierdzi Martin.

Warto jednak zauważyć, że paparazzi - mówiąc delikatnie - nie ma najlepszych relacji z Gerardem Pique. Martin dostał już sądowy zakaz zbliżania się do Clary Chii Marti na trzy miesiące, nowej partnerki byłego piłkarza Barcelony, ale na rozprawie twierdził, że Pique groził mu śmiercią.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze