Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Pikantne zdjęcia Ani

Tak Anna Lewandowska bawi się w Barcelonie. Ten uśmiech mówi wszystko, kusząco podwinięta koszulka

2022-07-23 17:02

Przejście Roberta Lewandowskiego do Barcelony stało się faktem. Polak czeka na swój debiut w barwach "Blaugrany", jego żona również wygląda na zadowoloną z tego, jak się sprawy potoczyły. W mediach społecznościowych Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi fanami, jak odżywia się w hiszpańskim mieście. Pojawiło się także dużo pochlebnych komentarzy na temat wyglądu trenerki fitness.

Saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego się zakończyła. Reprezentant Polski dołączył do Barcelony i historyczny transfer napastnika doszedł do skutku za łączną kwotę 50 milionów euro. Wszyscy kibice nie mogą się doczekać debiutu "Lewego" w barwach "Dumy Katalonii", a będzie bardzo dobra okazja już w niedzielę o 5 rano czasu polskiego. Wówczas Barcelona będzie rozgrywała swój kolejny mecz na tournee w Miami, w pierwszym meczu podopieczni Xaviego koncertowo rozprawili się z Interem Miami (6:0). Lewandowski nie mógł sobie wymarzyć lepszej okazji na debiut, jaką będzie spotkanie z Realem Madryt.

Transfer Lewandowskiego do Barcelony mógł runąć na ostatniej prostej! Poszło o pieniądze, zadziwiające doniesienia

Sonda
Barcelona czy Real Madryt - kto wygra mecz?

Z transferu Roberta Lewandowskiego widać, że jest zadowolona jego żona - Anna, która od wielu lat wspiera swojego męża w karierze sportowej. W mediach społecznościowych umieściła fotografię, na której pozuje cała rozpromieniona z podwiniętą koszulką. Lewandowska kolejny raz pokazuje zdrowy posiłek, do których przyzwyczaiła już swoich fanów. Pod zdjęciem nie obyło się bez życzliwych komentarzy: "Świetna miejscówka z pysznym, zdrowym jedzonkiem! Smacznego Aniu", "Przepięknie".

Anna Lewandowska świeciła w Barcelonie przepotężnym dekoltem. Szczęki opadają!

Lewandowski oficjalnie zaprezentowany w Barcelonie!
Najnowsze