Rodzinne święta

Tak wyglądają święta u Lewandowskich. Najpierw pyszne jedzenie, a potem... Na to pozwolić może sobie niewielu

2023-04-09 14:04

Święta Wielkanocne to najważniejszy okres dla wszystkich chrześcijan. I choć to święta Bożego Narodzenia są dla wielu bardziej rodzinne, również i na wiosnę każdego roku wiele osób podróżuje do swoich najbliższych, aby spędzić z nimi ten wyjątkowy okres. Rodzina Lewandowskich święta spędza w Hiszpanii i Anna Lewandowska pokazała, jak minął im niedzielny poranek oraz popołudnie.

Robert Lewandowski jako zawodowy piłkarz przyzwyczajony jest do tego, że nie zawsze może pozwolić sobie na takie świętowanie, jak inni. Zwłaszcza w Wielkanoc często rozgrywał spotkania i rzadko kiedy mógł spędzać te święta w ojczyźnie. Również i teraz obowiązki zatrzymały go w Hiszpanii, bo jego FC Barcelona w Lany Poniedziałek zagra kolejne ligowe spotkanie. A ich rywalem będzie Girona. Blaugrana będzie chciała zmazać plamę po ostatniej klęsce z Realem Madryt w Pucharze Króla.

Tak wyglądają święta u Lewandowskich

W dodatku Barcelona może odskoczyć na kolejne trzy oczka Królewskim w lidze i w zasadzie zagwarantować sobie mistrzowski tytuł. Właśnie z powodu najbliższego spotkania najbliżsi Lewandowskich spotkali się w Hiszpanii. Robert Lewandowski na Instagramie pokazał zdjęcia z Wielkanocnego śniadania. Niedługo potem Lewandowscy wybrali się na spacer po okolicy, w której mieszkają. Rodzinie kapitana reprezentacji Polski na pewno można zazdrościć pięknej i ciepłej pogody w Hiszpanii oraz niepowtarzalnego klimatu świąt. Nie wszyscy mogą zobaczyć, jak ten okres wygląda w nieco innych kulturach. Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze