Robert Lewandowski w Barcelonie

i

Autor: AP PHOTO/WILFREDO LEE Robert Lewandowski w Barcelonie

Lewy się wykosztował

Takie prezenty Robert Lewandowski rozdawał na pożegnanie z Monachium. Kosztowało go to fortunę, nie szczędził euro

2022-08-02 20:27

Robert Lewandowski wrócił do Monachium, by pożegnać się z kolegami z Bayernu i wyjaśnić ostatnie nierozwiązane kwestie. Polski napastnik miał także wręczyć prezenty z okazji swojego ostatniego dnia w Niemczech i przenosin do Barcelony. Niemieccy dziennikarze zdradzili, jakie upomniki Lewandowski dał swoim znajomym z Niemiec. Nie szczędził przy tym euro!

Kibice nie mogli w to uwierzyć, ale kilkanaście dni temu w końcu to się stało! Robert Lewandowski odszedł z Bayernu Monachium do FC Barcelona. Polak będzie kontynuował swoją karierę na Camp Nou i spełnie swoje marzenia o grze w Hiszpanii. Lewandowski wrócił na ostatnie dni do Bawarii, by pożegnać się z ekipą Bayernu i wyjaśnić niektóre kwestie. Na oficjalnej stronie klubu pojawiły się słowa ważnych działaczy. Oliver Kahn czy Hasan Salihamidzić podziękowali za czas spędzony przez "Lewego" na Allianz Arenie. Polak rozdał też prezenty na pożegnanie.

Lewandowski rozdawał prezenty na pożegnanie z Bayernem

Dziennikarze niemieckiego dziennika "Bild" ujawnili, jakie prezenty wręczał Robert Lewandowski. Napastnik postarał się i przygotował wyjątkową niespodziankę dla osób, z którymi zdążył się zżyć przez wiele lat. Polski napastnik zdecydował się postawić na alkohol i zdjęcia.

Wzruszające pożegnanie Lewandowskich z Monachium. Ania ocierała łzy, intymne chwile na środku boiska

Robert Lewandowski kupił wszystkim butelkę drogiego alkoholu. Wręczył każdemu szampana - Armand de Brignac. W sieci można je znaleźć w cenie od 1700 do 2000 zł. Dołożył do tego także pudełko ze zdjęciami z ostatnich lat.

Zobacz zdjęcia z pożegnania Roberta Lewandowskiego z Monachium w galerii poniżej!

Tak Lewandowski pożegnał się z Bayernem i Monachium

Robert Lewandowski spotkał się w Monachium z Oliverem Kahnem i Hasanem Salihamidziciem. - Miło, że Robert ponownie wpadł do mojego biura. Rozmawialiśmy o wszystkim, rozstaliśmy się w dobrych stosunkach i pozostaniemy w kontakcie w przyszłości. Robert i FC Bayern, to była i jest wyjątkowa, odnosząca sukcesy historia. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w Barcelonie - powiedział Kahn cytowany przez stronę internetową Bayernu.

W nagraniu na Instagramie, który pokazała Anna Lewandowska widać poruszające chwile. Para całowała się na Allianz Arenie, trenerka fitness pokazała też, jak żegnano się z bliskimi kolegami i przyjaciółmi.

Hańba! Robert Lewandowski obrzydliwie potraktowany przez kibiców Bayernu! Aż ręce opadają. Nie uwierzysz, co mu zrobili [WIDEO]

Sonda
Co sądzisz o transferze Roberta Lewandowskiego?
Robert Lewandowski w Stanach Zjednoczonych
Najnowsze