Wzruszające pożegnanie

Wzruszające pożegnanie Lewandowskich z Monachium. Ania ocierała łzy, intymne chwile na środku boiska

2022-08-02 14:55

Robert Lewandowski postawił odwiedzić Monachium, aby już ostatecznie pożegnać się z klubem Bayernu Monachium. Napastnik reprezentacji Polski podziękował kolegom za grę, a także odbył spotkanie z dyrektorem klubu, Olivierem Kahnem i dyrektorem do spraw sportowych mistrzów Niemiec - Hasanem Salihamidžiciem. Pożegnał się także z przyjaciółmi. Wzruszające ujęcia pojawiły się w sieci.

Robert Lewandowski odwiedził Monachium! Reprezentant Polski, który przy okazji transferu do Barcelony obiecywał, że dojdzie do jego powrotu do Monachium, aby móc na spokojnie pożegnać się z kolegami i przedstawicielami "Bawarczyków". Ostatecznie, Lewandowski wywiązał się z obietnicy i we wtorek, 2 sierpnia 2022 roku pojawił się na Allianz Arenie. Wzruszające sceny pożegnania kapitana reprezentacji Polski ze swoim wieloletnim pracodawcą obiegły świat.

Robert Lewandowski pożegnał się z Bayernem. Już to zapowiadał

O swoich planach względem powrotu do Monachium, Lewandowski mówił w niemieckich mediach tuż po tym, jak jasne się stało, że dołączy do ekipy Barcelony. Wszystko miało się odbyć tuż po zgrupowaniu klubu z Katalonii.

Hańba! Robert Lewandowski obrzydliwie potraktowany przez kibiców Bayernu! Aż ręce opadają. Nie uwierzysz, co mu zrobili [WIDEO]

- Wrócę i pożegnam się ze wszystkimi pracownikami klubu. Teraz nie miałem zbyt wiele czasu, żeby się do tego przygotować. Wszystko stało się zbyt szybko, żeby się ze wszystkimi pożegnać. Po zgrupowaniu wrócę i pożegnam się porządnie. Potem załatwię jeszcze kilka spraw prywatnych - zaznaczył Lewandowski.

Ostatecznie, reprezentant Polski pojawił się na Allianz Arenie dnia 2 sierpnia 2022 roku i spełnił to, co obiecywał. Nie zabrakło wzruszających scen. Buziaki na środku boiska, ujęcia z pożegnania córki z koleżankami i wiele innych. Zobacz zdjęcia z poruszającego pożegnania Roberta Lewandowskiego z Bayernem w galerii poniżej!

Lewandowski żegna się z Bayernem. Klub komentuje

O ile wydawało się, że pożegnanie Lewandowskiego i Bayernu nastąpiło w dość niemiłych okolicznościach, tak dyrektor "Bawarczyków", Oliver Kahn zapowiada, że między Bayernem a Polakiem wszystko w porządku, a on sam napisał wielką historię z najbardziej utytułowanym niemieckim klubem.

- Miło, że Robert ponownie wpadł do mojego biura. Rozmawialiśmy o wszystkim, rozstaliśmy się w dobrych stosunkach i pozostaniemy w kontakcie w przyszłości. Robert i FC Bayern, to była i jest wyjątkowa, odnosząca sukcesy historia. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w Barcelonie - powiedział Kahn cytowany przez stronę internetową Bayernu.

Jan Tomaszewski z wielkim niepokojem o Robercie Lewandowskim. W perspektywie mundialu to naprawdę poważna sprawa!

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze