Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Leo Messi

Media wszystko wyjawiły!

Ważne spotkanie w sprawie przyszłości Messiego. Media ujawniły, chodzi o grę w Barcelonie

2023-05-25 13:09

W Paryżu miało dojść do ciekawego spotkania w sprawie przyszłości Leo Messiego. Zawodnik PSG miał, według informacji medialnych, piłkarz spotkał się w stolicy Francji z piłkarzami Barcelony - Sergio Busquetsem, Jordim Albą i Sergio Roberto w sprawie swojego powrotu na Camp Nou. Argentyńczyk przekazał swoim kolegom dośc ciekawe informacje, które mogą wprowadzić zamieszanie względem jego potencjalnej przyszłości.

Leo Messi miał odbyć ciekawe spotkanie w sprawie swojej przyszłości. Jak podają media, zawodnik umówił się na spotkanie z piłkarzami Barcelony: Sergio Busquetsem, Jordim Albą i Sergim Roberto na kolacji w Paryżu, w której trakcie pojawił się temat powrotu zawodnika na Camp Nou. Argentyńczyk miał przekazać informacje, które są dość zaskakujące. Co dalej z karierą przyszłością mistrza świata?

Leo Messi odbył spotkanie w sprawie swojej przyszłości. Ciekawe ustalenia mediów

Jak donosi "Mundo Deportivo", Messi na spotkaniu z piłkarzami Barcelony miał powiedzieć, że nie dostał jeszcze żadnej oferty z katalońskiego klubu. Jest to o tyle zaskakujące, że zdawało się, że klub z Camp Nou miał medialnie wyrażać zainteresowanie mistrzem świata. Media nie wykluczają scenariusza, w którym Messi jednak zdecyduje się na angaż w Arabii Saudyjskiej, szczególnie że na spotkaniu w Paryżu obecni byli Alba i Busquets, którzy odchodzą z Barcelony po sezonie. Niewykluczone, że Argentyńczyk z dawnymi kolegami ze swojego klubu spotka się właśnie na boiskach egzotycznej ligi. 

Sonda
Czy Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii?
Najnowsze