Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na wakacjach

i

Autor: Instagram Anny Lewandowskiej Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach

Wymowne zdjęcie Anny Lewandowskiej po transferze Roberta do Barcelony! Te miny mówią wszystko

2022-07-17 6:56

Kiedy Robert Lewandowski musiał wracać do Monachium, aby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu z Bayernem, Anna Lewandowska wraz z córeczkami została w Hiszpanii, gdzie czekała na rozwój wydarzeń. Kiedy Bayern i Barcelona doszły do porozumienia, żona kapitana reprezentacji Polski mogła pochwalić się ważnym zdjęciem, a miny Anny i Roberta Lewandowskich mówią wszystko.

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony wisiał w powietrzu od dobrych kilku miesięcy, jednak do tej pory władze Bayernu Monachium były nieugięte w sprawie Polaka, co zmieniło się dopiero po rozpoczęciu przygotować do nowego sezonu 2022/23 Bundesligi. Ostatecznie władze obu klubów doszły do porozumienia i kapitan reprezentacji Polski dostał zielone światło, co uczcił... w swoim stylu. Po tym, jak Lewandowski pożegnał się ze swoimi kolegami po sobotnim treningu, "Lewy" udał się do Hiszpanii, gdzie czekała już na niego zona oraz córeczki. Niedługo później na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się wymowne zdjęcie.

Tak Robert Lewandowski świętował transfer do FC Barcelony! Sensacyjne doniesienia, dla wielu to nie do pomyślenia

Anna Lewandowska po transferze Roberta do Barcelony! Żona kapitana polskiej kadry opublikowała wymowne zdjęcie

Kiedy jasne stało się, że Robert Lewandowski będzie musiał wrócić do stolicy Bawarii, aby rozpocząć z Bayernem okres przygotowawczy, kapitan reprezentacji Polski pojawił się w Bawarii sam. Kolejne doniesienia potwierdzały, że kapitan Biało-czerwonych miał dostawać pogróżki i ze względów bezpieczeństwa, rodzina Lewandowskiego została w Hiszpanii. Teraz Lewandowski znów mógł zobaczyć się z żoną i córkami.

NIE PRZEGAP: Karol Kłos pokazał wyjątkowe zdjęcie z żoną i się zaczęło! Posypały się gratulacje, to była prawdziwa lawina

Zobaczcie, jak Anna Lewandowska naprawdę wygląda bez makijażu, klikając w galerię zdjęć poniżej

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Robertem po transferze do Barcelony. Szerokie uśmiechy małżonków

Kiedy Robert Lewandowski opuścił Monachium, w pierwszej kolejności udał się na Majorkę, gdzie znajduje się jego żona oraz dzieci. Niedługo po przybyciu "Lewego" na miejsce, Anna Lewandowska postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcie ze swoim mężem. Na ich twarzach widać nie tylko szerokie uśmiechy, ale również wyraźną ulgę, że saga transferowa z udziałem Lewandowskiego wreszcie dobiegła końca i rodzina kapitana polskiej kadry będzie mogła zostać w Hiszpanii.

Robert Lewandowski zabrał głos po opuszczeniu Bayernu! Szybki komentarz, to zamierza zrobić!

Anna i Robert Lewandowscy po transferze Lewego do Barcelony

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba screen Anna i Robert Lewandowscy po transferze "Lewego" do Barcelony

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Ile Robert Lewandowski zarobi w Barcelonie?

Włącz podcast i poznaj najnowsze szczegóły!

Listen to "Lewandowski w Barcelonie! Z jakim numerem? Ile zarobi? Kiedy zagra?" on Spreaker.
Najnowsze