Wzruszające ZDJĘCIE żony tragicznie zmarłej gwiazdy piłki. Łzy cisną się do oczu

2019-09-02 21:39 MD
Jose Antonio Reyes
Autor: East News Jose Antonio Reyes

1 września 2019 roku Jose Antonio Reyes obchodziłby swoje 36. urodziny. Niestety - byłemu reprezentantowi Hiszpanii czy zawodnikowi takich klubów jak Sevilla i Arsenal nie było to dane. Trzy miesiące temu bowiem, 1 czerwca, zginął w wypadku samochodowym pozostawiając pogrążoną w smutku żonę Noelię Lopez oraz dwójkę dzieci. W wyjątkowym dla zmarłego piłkarza dniu niezwykle wzruszający post na Instagramie postanowiła opublikować jego partnerka.

Reyes stracił życie trzy miesiące temu na autostradzie pomiędzy Sewillą a jego rodzinnym miastem, Utrerą. Jak informowała hiszpańska prasa, samochód sportowca wypadł z drogi przy prędkości 237 km/h i stanął w płomieniach. Zawodnika ani jego 23-letniego kuzyna, Jonathana Reyesa, nie udało się uratować. Z życiem uszedł natomiast drugi kuzyn gracza, Juan Manuel Calderon, odnosząc przy tym mnóstwo obrażeń.

1 września Reyes obchodziłby swoje 36. urodziny. Tego dnia jego żona, Noelia Lopez, postanowiła podzielić się na Instagramie wzruszającym zdjęciem oraz filmem. Na fotografii widzimy urodzinowe życzenia dla taty od dzieci piłkarza oraz napis "Kocham cię, tato". Kobieta opublikowała także film ze swoim zmarłym mężem w roli głównej, na którym mężczyzna przytula się ze swoimi dziećmi.

Jose Antonio Reyes wygrał w swojej karierze m.in. mistrzostwo Anglii i Hiszpanii. Był także aż pięciokrotnym triumfatorem Ligi Europy - dwukrotnie w barwach Atletico Madryt i trzykrotnie w szeregach FC Sevilla. W 2015 roku wygrał te rozgrywki na Stadionie Narodowym w Warszawie, pokonując Dnipro Dniepropietrowsk. Jego ostatnim klubem w karierze była Extremadura UD.