Xavi Hernandez

i

Autor: AP PHOTO Xavi Hernandez

Podsumował Lewandowskiego

Xavi podsumował Lewandowskiego. Padły ważne słowa, wszystko po wtopie z Gironą

2023-04-11 10:34

Xavi podsumował występ Roberta Lewandowskiego w meczu z Gironą. Trener Blaugrany postanowił skomentować brak skuteczności napastnika reprezentacji Polski, a także odniósł się do wyjątkowo słabej postawy samego klubu. Trener wyraził swój niepokój, padły mocne słowa.

Xavi postanowił w mocnych słowach odnieść się do meczu Barcelony z Gironą. Ekipa "Dumy Katalonii" nie sprostała w spotkaniu z o wiele słabszym przeciwnikiem, a duża krytyk,a spadła z tego tytułu na Roberta Lewandowskiego, który nie wyglądał najlepiej. O postawie Polaka powiedział w pomeczowym spotkaniu z mediami trener Blaugrany, Xavi. Padły mocne słowa.

Xavi zabrał głos w sprawie Lewandowskiego. Podsumował jego mecz z Gironą

Jak przyznał Xavi nie martwi się on słabą dospozycję Lewandowskiego, ale o to, że jego piłkarze nie wykorzystali szansy i walka o mistrzostwo Hiszpanii nadal nie jest domknięta, mimo dużej przewagi klubu z Katalonii nad Realem Madryt.

- Nie martwię się o Lewandowskiego, martwię się o wygraną w lidze. Z Gironą zagraliśmy poprawnie. Mieliśmy swoje szanse, ale zabrakło nam skuteczności. A próbowaliśmy wszystkiego. Myślę, że zwycięstwo byłoby zasłużone (...) Zawiedliśmy, straciliśmy dwa punkty. Powinniśmy byli wygrać, ale tego nie zrobiliśmy. Mamy jednak 13 punktów przewagi nad Realem. W październiku wzięlibyśmy to w ciemno - - powiedział Xavi

Sonda
Czy Robert Lewandowski odejdzie z FC Barcelona po sezonie 2022/23?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze