Adam Buksa

Autor: Cyfra Sport Adam Buksa

Adam Buksa z kolejnym golem w Ameryce. Polak przypieczętował triumf New England [WIDEO]

2021-05-23 15:59

W premierowym sezonie w MLS Adam Buksa zdobył sześć bramek. Zapowiada się, że w obecnej edycji poprawi ten wynik. Teraz polski napastnik przyczynił się do wygranej New England Revolution i w dorobku ma już trzy bramki. Zobaczcie jak pokonał bramkarza New York Red Bulls.

Adam Buksa zdobył gola dla New England Revolution, a jego zespół pokonał u siebie New York Red Bulls 3:1 w meczu ligi MLS. Polski piłkarz, który w tym spotkaniu wszedł na boisko dopiero w 61. minucie, w tym sezonie zdobył w rozgrywkach trzy bramki. Buksa wpisał się na listę strzelców w 82. minucie. Gospodarzom zadanie ułatwił fakt, że od 38. minuty rywale grali w osłabieniu - drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartę dostał Andres Reyes. Ten sam zawodnik na początku spotkania zanotował jedyne tego dnia trafienie dla ekipy gości.

Były selekcjoner reprezentacji Polski zabrał głos. Jerzy Brzęczek o rekordzie Roberta Lewandowskiego

W zespole z Nowego Jorku od początku drugiej połowy grał Patryk Klimala. Ekipa New England Revolution zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, mając na koncie 14 punktów, które zdobyła w siedmiu meczach. Znajdujący się w tej samej konferencji Red Bulls są sklasyfikowani na 10. pozycji - zgromadzili 6 pkt w sześciu pojedynkach.

Robert Lewandowski z żoną jeździ po Warszawie w CZOŁGU za milion. Rozmowy z tajemniczym mężczyzną [ZDJĘCIA]