Arkadiusz Milik, Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/arekmilik Arkadiusz Milik, Agata Sieramska

Niezwyczajna poza

Arkadiusz Milik z nieukrywanym uśmiechem patrzy na wygibasy swojej dziewczyny. Spocisz się od samego patrzenia

2022-12-12 10:13

Po mistrzostwach świata większość piłkarzy reprezentacji Polski ma chwilę dla siebie. Ligowe rozgrywki wrócą za kilkanaście dni, dlatego zawodnicy korzystają z wolnego i ładują baterię na dalsza część sezonu. Również Arkadiusz Milik wraz z ukochaną postanowili wybrać się na wakacjach. Nie oznacza to jednak, że nie dbają o formę. Razem spędzają czas także na siłowni.

Ostatnie tygodnie były bardzo intensywne dla wielu piłkarzy. Mistrzostwa świata rozgrywane w nietypowym terminie sprawiły, że zawodnicy nie mieli czasu na odpoczynek przed turniejem i na mundial pojechali z marszu. Dopiero teraz mają nieco czasu na naładowanie baterii, ale tyczy się to jedynie piłkarzy, którzy pożegnali się już z turniejem w Katarze. W tym gronie są reprezentanci Polski.

Arkadiusz Milik patrzy na wygibasy ukochanej

Tuż po porażce z Francją w 1/8 finału mistrzostw świata kilku zawodnik postanowiło spędzić czas z rodziną. Między innymi Robert Lewandowski wraz z żoną i córkami wybrał się na Malediwy. W ciepłych krajach wypoczywa także Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski i jego ukochana, Agata Sieramska pokazali fotografie ze wspólnego wyjazdu na Seszele. Para, którą łączy również pasja do ćwiczeń, nie zapomina o dbaniu o formę także podczas wypoczynku. Na Instastories Sieramskiej pojawiły się nagrania z siłowni. Na jednym z wideo widać, jak ukochana Milika przyjmuje nietypową pozę i mocno pracuje nad barkami. Będący obok piłkarz Juventusu nie ukrywa uśmiechu patrząc na partnerkę. A trzeba przyznać, że patrząc na wygibasy Sieramskiej, można spocić się, nie ruszając się z miejsca...

Arkadiusz Milik, Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agatycze Arkadiusz Milik, Agata Sieramska
Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze