Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

prawdziwa bomba

Arkadiusz Milik zaproponowany gigantowi z Anglii! Sensacyjne wieści w sprawie reprezentanta Polski, to byłby hit

2022-08-17 12:57

W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o przyszłości Arkadiusza Milika, który może odejść z Olympique Marsylii. W kolejnych plotkach transferowych najczęściej przewijały się informacje, że Polak może trafić z powrotem do Włoch. Teraz jednak pojawiły się doniesienia, że Arkadiusz Milik może trafić do Premier League. Okazuje się, że Marsylia zaproponowała swojego piłkarza m.in. Manchesterowi United.

Do końca letniego okienka transferowego zostało jeszcze kilkanaście dni i wszystko wskazuje na to, ze w nie zabraknie w ich ciągu emocji związanych ze zmianą barw klubowych. Coraz głośniej mówi się o tym, że Cristiano Ronaldo chce odejść z Old Trafford po blamażu 0:4 z Brentford i jak się okazuje, sytuację tę chce wykorzystać Olympique Marsylia. Podczas tegorocznego lata nie brakowało plotek, że Arkadiusza Milik może opuścić ekipę z południa Francji. Teraz pojawiły się kolejne informacje w tej sprawie. 

Cristiano Ronaldo otrzymał kolejny cios! Nie mieli dla niego litości, przyszła druzgocąca odpowiedź

Arkadiusz Milik może trafić do Premier League! Marsylia zaproponowała Polaka Manchesterowi United

Okazuje się bowiem, że "OM" zdecydowało się zaproponować swojego napastnika kilku klubom z Włoch oraz Anglii. Na liście ekip, do których wysłana została propozycja znalazły się takie kluby jak Juventus, Everton, czy właśnie Manchester United, jak wynika z informacji pozyskanych przez Karima Bennaniego, dziennikarza "Prime Video Sport France".

W Hiszpanii znowu szkalują Lewandowskiego! Niewiarygodne. Te słowa padły na wizji. Aż ręce opadają

Zobaczcie, jak w Marsylii mieszka Arkadiusza Milik, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Arkadiusz Milik odejdzie z Olympique Marsylia?

Arkadiusz Milik zaproponowany gigantowi z Anglii! Sensacyjne wieści w sprawie reprezentanta Polski, to byłby hit

Możliwością pozyskania Arkadiusza Milika może być zainteresowany przede wszystkim Manchester United, który znajduje się w trudnym położeniu. Oprócz tego, że ekipa z Old Trafford nie radzi sobie w ostatnim czasie najlepiej, trener Erik ten Hag ma również ograniczone możliwości, jeśli chodzi o obsadzenie pozycji napastnika. Na tej pozycji "Czerwone Diabły" mają jedynie Cristiano Ronaldo, który za chwilę może opuścić klub oraz Anthony'ego Martiala, który obecnie zmaga się z urazem uda i nie jest zdolny do gry. 

Dominik Abus z Gogglebox TTV pilnie potrzebował pomocy! Zwrócił się do Roberta Burneiki. Gwiazdor HIGH League pomógł od ręki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze