Basen na dachu i kosmiczne spa. Sopockie luksusy czekają na kadrę [GALERIA]

2021-05-11 13:51 Rafał Mandes
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

W iście królewskich warunkach przygotowywać się będą polscy piłkarze do tegorocznych mistrzostw Europy. Robert Lewandowski i spółka już 9 czerwca zameldują się w luksusowym hotelu Marriott Resort&Spa w Sopocie. Pierwszy mecz na Euro czeka ich pięć dni później ze Słowacją w Sankt Petersburgu.

Cztery baseny w tym ten najbardziej ekskluzywny na dachu, strefa spa&wellness, bogato wyposażona siłownia i dosłownie kilkanaście metrów do morza. Ceny do najtańszych nie należą - doba zaczyna się od 400 zł za osobę.

Robert Lewandowski na okładce KULTOWEJ gazety. Mało kto dostąpił takiego wyróżnienia

Ze względu na wymogi UEFA związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną hotel będzie do wyłącznej dyspozycji reprezentacji. Piłkarze Paulo Sousy (51 l.) będą mogli zatem w spokoju spędzić ostatnie dni przed startem najważniejszego turnieju tego roku.

Wstępnie obiekt został zarezerwowany do 29 czerwca, czyli zakończenia spotkań 1/8 finału. - Mamy jednak nadzieję, że piłkarze opuszczą ostatecznie Sopot 10 lipca, czyli dzień przed finałowym spotkaniem - powiedział PAP Adam Owczarczyk, menedżer działu rezerwacji.

Paulo Sousa zadecyduje, co będą jedli piłkarze. Selekcjoner szykuje specjalne menu, pojawiły się ważne informacje

W trakcie pobytu w Marriott Resort&Spa Polacy trenować będą na Arenie Gdańsk, ale najważniejsza część zgrupowania odbędzie się w Opalenicy. Obóz rozpocznie się 24 maja, a zakończy 8 czerwca meczem towarzyskim z Islandią w Poznaniu.

- Nie debiutujemy w tej roli, bo mieliśmy już okazję gościć drużynę narodową. Ostatnim pobytem u nas było krótkie zgrupowanie kadry w listopadzie 2018 roku pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka, ale nasza współpraca rozpoczęła się już za kadencji trenera Adama Nawałki. Przez dłuższy czas, przy okazji spotkań odbywających się w Gdańsku, nasz hotel, jeszcze jako Mera Spa, gościł reprezentację na przedmeczowych zgrupowaniach. Współpracowaliśmy także z FIFA podczas mistrzostw świata do lat 20 w 2019 roku oraz dwa lata wcześniej z UEFA w trakcie mistrzostw Europy do lat 21 - zakończył Owczarczyk.

Baza polskich piłkarzy na EURO szykuje się na przyjęcie kadry. Odgrodzą ją od gapiów

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze