Zobacz zdjęcia!

Celia Krychowiak postawiła na wielką zmianę. Pikantne kadry żony "Krychy" trafiły do sieci, Lewandowska nie mogła sobie odmówić

2022-10-25 11:38

Celia Krychowiak to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich WAGs. Żona Grzegorza Krychowiaka od lat zachwyca kibiców, którzy przyzwyczaili się do jej niezwykłej urody. Jednak ostatnio francuska modelka postawiła na wielką zmianę, a pikantne kadry z jej udziałem trafiły do sieci. Nawet Anna Lewandowska nie mogła sobie odmówić komentarza!

Celia Krychowiak od lat stanowi najbliższe wsparcie męża. Także w ostatnich tygodniach, gdy piłkarz przeniósł się do Arabii Saudyjskiej, by reprezentować barwy miejscowego klubu Al-Shabab. Francuzka spędziła ten czas u boku "Krychy", ale rozgrywki w lidze saudyjskiej zostały przerwane w związku z nadchodzącym mundialem. Władze rozgrywek zrobiły wszystko, by reprezentacja tego kraju jak najlepiej przygotowała się do turnieju, przy okazji sprawiając problemy zagranicznym piłkarzom. Reprezentant Polski miałby miesięczne wakacje przed mistrzostwami świata, więc postanowił opuścić Azję. Wrócił do kraju i skupi się na treningach z Legią Warszawa. Jego żona również wróciła do Europy i szybko zaskoczyła swoich fanów!

Celia Krychowiak postawiła na wielką zmianę. Lewandowska nie mogła się powstrzymać

32-latek szykuje się do pierwszego treningu w barwach drużyny ze stolicy Polski, a jego ukochana postanowiła odwiedzić ojczyznę. Pobyt w Paryżu ewidentnie dał jej kopa, co widać po najnowszej publikacji modelki w mediach społecznościowych. Celia postanowiła odświeżyć swój wygląd i zmieniła fryzurę! Doskonale znane długie uczesanie z rozpuszczonymi włosami zastąpiła zdecydowanie krótsza fryzura z grzywką. Co więcej, zadowolona 30-latka odważnie zapozowała w nowym "looku". Na specjalnym nagraniu odsłoniła perfekcyjnie umięśniony brzuch, paradując w samym topie, a na innej z pikantnych fotografii odsłoniła swoje długie, wyrzeźbione nogi. Nic dziwnego, że nawet Anna Lewandowska nie wytrzymała i wymownie skomentowała post Krychowiak. Uczyniła to za pomocą emotikony ognia wyrażającej duże uznanie dla wyglądu koleżanki. W poniższej galerii zobaczysz nowe, gorące zdjęcia Celii Krychowiak, które wywołały poruszenie:

Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski?
Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!

Najlepsi biznesmeni wśród polskich sportowców? Posłuchaj, jak dorabiają się milionów!

Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Najnowsze