Celia Krychowiak zaatakowana przez znaną dziennikarkę! Pochwaliła się drogą torebką i się zaczęło!

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak zaatakowana przez znaną dziennikarkę! Pochwaliła się drogą torebką i się zaczęło!

Brutalny atak

Celia Krychowiak zaatakowana przez znaną dziennikarkę! Poszło o kosmicznie drogą torebkę!

2022-12-17 21:21

Celia Krychowiak opublikowała na Instagramie kilka efektownych zdjęć, na których chwali się wyrzeźbionym ciałem i... potwornie drogą torebką. Nie wszystkim się to spodobało. Kiedy żona Grzegorza Krychowiaka opublikowała ten post, zareagowała Agnieszka Gozdyra, dziennikarka Polsatu. Wytknęła partnerce reprezentanta Polski, że obnosi się z bogactwem. A jeszcze niedawno jej mąż zasłynął niefortunnymi wypowiedziami, w których żalił się, że piłkarze nie dostaną premii, a przez to nie będą mogli przekazać pieniędzy na cele charytatywne.

Celia Krychowiak to wielka fanka mody, a luksusowe i warte majątek torebki to jej wielka pasja. Żona Grzegorza Krychowiaka często na Instagramie pozuje do zdjęć z kolejnymi ekskluzywnymi dodatkami z limitowanych serii. Chwaliła się już torebkami od Hermesa, Dior, Chanel i oczywiście Louis Vuitton. Ich ceny przyprawiały o zawrót głowy - kilkaset tysięcy złotych, a wartość rynkowa niektórych dochodziła nawet do miliona!

Celia Krychowiak chwali się torebką! Ostra reakcja dziennikarki!

Teraz Celia Krychowiak pochwaliła się kolejną bardzo drogą torebką. Charakterystyczny dodatek z ekskluzywnej linii Hermes Birkin wykonany jest ze skóry aligatora, a jego rynkowa wartość to co najmniej 250-300 tysięcy złotych. Kiedy żona Grzegorza Krychowiaka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, w tym właśnie ze wspomnianą torebką, dziennikarka Polsatu Agnieszka Gozdyra zareagowała na Twitterze. "Ukochana pana piłkarza Krychowiaka właśnie zaprezentowała w mediach kolejną torebkę - tym razem za 250 tys. zł. Z aligatora. Parę dni temu pan piłkarz żalił się, że nie ma premii, bo jakaś część mogłaby iść na cele charytatywne. A tak, biedaki, popatrzcie sobie tylko na luksus" - napisała Agnieszka Gozdyra.

Chodzi oczywiście o głośny wywiad, którego po mundialu udzielił Grzegorz Krychowiak portalowi meczyki.pl. Najgłośniejszym echem obiły się jego słowa na temat afery z premiami, które miał obiecać piłkarzom reprezentantom Polski premier Mateusz Morawiecki. - Zostaliśmy tą propozycją po prostu zaskoczeni, ale ustaliliśmy, że jeśli to ma się faktycznie zmaterializować, to duża część tej kwoty musi pójść na cele charytatywne. Tylko taki ruch może w jakiś sposób uratować nas od tej niezręcznej sytuacji - powiedział Krychowiak. - Dlatego żeby ratować sprawę, liderzy zdecydowali, że bardzo duża część tej premii przeznaczona zostanie na dzieciaki. Nie udało się - stwierdził Krychowiak i dodał: - Szkoda, że tej premii nie ma, bo kilka milionów poszłoby na szczytny cel. A tak nie pójdzie nic.

Celia Krychowiak chwali się torebką

i

Autor: Instagram Celia Krychowiak chwali się torebką
Grzegorz Krychowiak: Celia może być wzorem dla Polek. Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze