Cezary Kucharski przekazał kluczową wiadomość po zatrzymaniu. To wszystko ZMIENI

2020-10-27 13:08 dko
Cezary Kucharski
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Cezary Kucharski

Kluczową informacją w polskim sporcie od wtorkowego poranka jest to, że Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego został zatrzymany przez policję na wniosek prokuratury, o czym poinformowało TVP Info. Powodem takiej reakcji służb mają być groźby karalne pod adresem polskiego piłkarza. Kucharski za pośrednictwem mediów przekazał ważną informację.

Już od kilku tygodni wiadomo, że relację między Lewandowskim a Kucharskim nie są najlepsze, co i tak jest łagodnym określeniem. W niemieckich mediach pojawiły się doniesienia, że kapitan reprezentacji Polski oszukuje niemiecką skarbówkę na grube miliony. Składając zawiadomienie do sądu Kucharski zażądał 39 milionów złotych. Lewandowski jedynie przez swoich pełnomocników zabierał głos, ale reakcja była bardzo szybka. Zwłaszcza, że agent miał szantażować zawodnika, o czym już od pewnego czasu donosi "Super Express".

Prawnik zatrzymanego Cezarego Kucharskiego zabrał głos. WYMOWNE słowa

Niejako potwierdzeniem tych doniesień jest działanie Prokuratury Regionalnej w Warszawie. - Dzisiaj (27 października 2020 roku) na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji zatrzymali Cezarego K. – byłego reprezentanta piłkarskiej reprezentacji Polski, menedżera piłkarskiego. Zatrzymanie ma związek z prowadzonym od kilku tygodni w Prokuratorze Regionalnej w Warszawie śledztwem dotyczącym kierowania gróźb karalnych wobec wybitnego polskiego piłkarza, byłego klienta i współpracownika zatrzymanego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 milionów euro na rzecz Cezarego K. - można było przeczytać w komunikacie prokuratury.

Kucharski do Lewandowskiego: Za 20 mln euro będę krył, że jesteś OSZUSTEM podatkowym [NOWE FAKTY]

Mimo nieciekawej sytuacji menedżera piłkarskiego, Kucharski nie zamierza korzystać z przysługującego mu prawa do zakazu publikacji pełnego nazwiska i jego wizerunku, o czym stanowi prawo prasowe. Dziennikarz Konrad Piasecki opublikował oświadczenie Kucharskiego, w którym ten zgadza się na publikowanie jego wizerunku, co dla wielu mediów jest istotną kwestią.

Najnowsze