Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Mamy decyzję Michniewicza!

Czesław Michniewicz rezygnuje z dwóch piłkarzy przed meczem z Walią! Oni na pewno nie zagrają, decyzja zapadła!

2022-09-23 14:56

Czesław Michniewicz postanowił podjąć ważną decyzję po meczu z Holandią w Lidze Narodów! Selekcjoner kadry miał już zadecydować, których zawodników kadry nie uwzględni w swoich planach w trakcie spotkania kadry narodowej przeciwko Walii w Cardiff. Decyzja właśnie zapadła!

Czesław Michniewicz podjął ważne decyzje w sprawie meczu reprezentacji Polski w Lidze Narodów przeciwko Walii. Okazuje się, że w spotkaniu rozgrywanym na stadionie w Cardiff zabraknie dwóch reprezentantów Polski, wiemy już, których! Nie będziemy mieli okazji zobaczyć debiutanta w meczu z Holandią, a także doświadczonego obrońcy, który zmaga się z kontuzją!Dariusz Szpakowski przyłapany przez kamery na meczu Polaków. Zobacz, jak teraz wygląda

Czesław Michniewicz podjął decyzję. Tych graczy nie zobaczymy w trakcie spotkania z Walii.

Decyzją trenera reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza, w trakcie spotkania z Walią nie zobaczymy dwóch graczy - Mateusza Łęgowskiego z Pogonii Szczecin, a także Arkadiusza Recy. O ile można było spodziewać się, że Michniewicz zrezygnuje z młodego piłkarza Pogonii Szczecin, o tyle brak doświadczonego defendora Spezii świadczy o jego kontuzji, której nie jest w stanie doleczyć. Sam Michniewicz, na pomeczowej konferencji prasowej zapowiadał także zmiany w grze kadry, które mają przełożyć się na rozegranie o wiele lepszego spotkania niż z Holandią.

Jan Tomaszewski ostro o szansach Polski na MŚ w Katarze. Padły ostre słowa, nie mógł tego ukryć!

Czesław Michniewicz dokona zmian na mecz z Walią. Ma to wyglądać lepiej jak z Holandią

- Na pewno pojedziemy do Cardiff w zmienionym składzie. Liczę na Szymona Żurkowskiego, który nie mógł wziąć udziału w zajęciach, bo urodziła mu się córeczka. Cieszy mnie, że nikt nie wypadł z powodu kartek. Zobaczymy, jak będzie wyglądała sytuacja zdrowotna Pawła Dawidowicza i Arkadiusza Recy - powiedział Michniewicz na konferencji prasowej, cytowany przez portal "Łączy Nas Piłka"

Sonda
Czy Czesław Michniewicz powinien zostać zwolniony?
Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa
Najnowsze