Celia Krychowiak, Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Instagram/ grzegorz.krychowiak Celia Krychowiak, Grzegorz Krychowiak

ten szczegół przykuł uwagę

Grzegorz Krychowiak pokazał wyjątkowe zdjęcie z ukochaną na walentynki i rozgrzał fanów! Wychwycili ten szczegół natychmiast

2023-02-15 14:02

Grzegorz Krychowiak od lat tworzy udany związek ze swoją ukochaną Celią, którą od 2019 roku może już nazywać żoną. Ogromną miłość reprezentanta Polski do jego partnerki i vice versa widać na każdym wspólnym zdjęciu, które para publikuje w mediach społecznościowych i nie inaczej mogło być oczywiście na fotografii, którą piłkarz opublikował w Walentynki. Fani od razu zauważyli miłość, która od nich bije.

Wśród piłkarzy reprezentacji Polski nie brakuje zawodników, którzy mogą pochwalić się, że spędzają życie u boku pięknych kobiet. Do tej grupy zalicza się oczywiście Grzegorz Krychowiak, który w 2019 roku postanowił sformalizować swój związek z ukochaną Celią. Pomocnik reprezentacji Polski często chwali się zdjęciami ze swoją żoną w mediach społecznościowych, w których jest niezwykle aktywny i nie inaczej mogło być w walentynkowy wieczór. Jeden post sprawił, że fani Krychowiaka i jego ukochanej Celii szybko zaczęli je komentować. 

Fani Grzegorza Krychowiaka błyskawicznie zwrócili uwagę na jeden szczegół, gdy pokazał zdjęcie z Celią

Nie rozpisując się za dużo, Grzegorz Krychowiak udostępnił na swoim instagramowym profilu zdjęcie z żoną, na którym stoją oni bardzo blisko siebie, najpewniej podczas jednej z sesji zdjęciowych, których u Krychowiaków nie brakuje. - Ta kobieta - napisał skromnie piłkarz reprezentacji Polski, dodając emotikonę z gwiazdkami zamiast oczu. I tyle wystarczyło jego fanom.

Grzegorz Krychowiak pokazał wyjątkowe zdjęcie z ukochaną na walentynki i rozgrzał fanów! Wychwycili ten szczegół natychmiast

Internauci szybko wychwycili, że pomimo upływu kolejnych lat, pomiędzy Grzegorzem Krychowiakiem i jego małżonką Celią nadal jest to samo, silne uczucie. - Wow, tu widać ogień w spojrzeniu ? to musi być ❤️ - napisała w odpowiedzi jedna z fanek polskiego piłkarza i jego ukochanej. Takiej relacji z pewnością życzyłaby sobie niejedna kobieta na świecie. 

Sonda
Czy podoba Ci się Celia Krychowiak?
Wyjątkowe zdjęcie Krychowiaka z ukochaną na Walentynki

i

Autor: Instagram/ grzegorz.krychowiak screen Wyjątkowe zdjęcie Krychowiaka z ukochaną na Walentynki
Najnowsze