Grzegorz Krychowiak przeżył TRAUMĘ. Dresiarze napadli go i spalili mu włosy, prawda wyszła na jaw!

2021-06-12 10:38
Grzegorz Krychowiak
Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak ma za sobą traumatyczne doświadczenia. Kiedy reprezentant Polski był nastolatkiem, padł ofiarą ataku dwóch agresorów, którym nie spodobały się jego długie włosy. Prawda wyszła na jaw dopiero po latach, gdy anegdotę związaną z tym wydarzeniem przedstawił w programie "Foot Truck" kolega z reprezentacji Polski - Wojciech Szczęsny. Trzeba przyznać, że Krychowiak miał wielkie szczęście, że nic mu się nie stało. Pożar na jego głowie mógł doprowadzić do licznych poparzeń.

Grzegorz Krychowiak był ofiarą ataku dresiarzy. Wojciech Szczęsny, który zna pomocnika Lokomotiwu od lat nastoletnich wyznał, że jego przyjaciel miał wielkie problemy z dwójką agresorów, którym w niesmak była fryzura przyszłego reprezentanta Polski. Aby skrócić jego włosy, panowie sięgnęli po zapalniczkę i spalili włosy na głowie nastolatka. O ile historia może teraz wywoływać uśmiech, o tyle trzeba sobie zdać sprawę, że Krychowiak miał wiele szczęścia, że nie doznał poważnych poparzeń.

Straszliwa prawda o śmierci taty Kamila Glika wyszła na jaw. To był ogromny cios, smutek zalał cały dom

Grzegorz Krychowiak został ofiarą dresiarzy. Wyciągnęli zapalniczkę i spalili mu włosy

O tym, co stało się Krychowiakowi, gdy ten dopiero zaczynał karierę piłkarską, opowiedział Wojciech Szczęsny, który wraz z bratem Janem byli gośćmi popularnego programu "Foot Truck". Zdaniem bramkarza Juventusu, agresorom w Gdyni nie podobało się uczesanie piłkarza i postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Zamiast fryzjerskich nożyczek, postawili na bardziej agresywną formę pozbycia się fryzury przyszłego reprezentanta Polski. Wyciągnęli zapalniczkę i wywołali pożar na głowie zawodnika.

- Kiedyś w autobusie w Gdyni siedział sobie i podeszło do niego jakichś tam dwóch dresów i mu od tyłu zapalniczką spalili włosy - wspominał w rozmowie z "Foot Truckiem" Wojciech Szczęsny.

Brutalna przepowiednia dla Roberta Lewandowskiego. Wszystko przez to, że jest... Polakiem

Raport z Sopotu

Krychowiak przezwyciężył traumę. Znów ma bujną fryzurę

Możliwe, że sam Krychowiak miał wielką traumę, związaną z noszeniem długich włosów, ponieważ przez lata nosił dobrze stylizowaną, krótką fryzurę. Dopiero ostatnio zawodnik zaczął zapuszczać włosy na nowo, co spotkało się z mieszanym odbiorem ze strony internautów, których część zaczęła porównywać jego uczesanie do fryzury Jezusa Chrystusa. Sam zawodnik zdaje się jednak czuć dobrze w swoim stylu i niezbyt przejmuje się zaczepkami i komentarzami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze