Jakub Błaszczykowski

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS

Wszystko wyjawił!

Jakub Błaszczykowski ujawnił prawdę na temat swojego filmu. Odmówił mu udziału! Te słowa znaczą wszystko

2024-02-21 18:01

Jakub Błaszczykowski postanowił podzielić się nieznanymi kulisami swojego filmu! Piłkarz, którego biografia zagościła ostatnimi czasy w katalogu portalu streamingowego "Amazon", powiedział wprost, że jedna z kultowych postaci polskiej piłki nie chciała wystąpić w obrazie. Znamy szczegóły!

Jakub Błaszczykowski postanowił wyznać jeden z ciekawych szczegółów wokół swojej filmowej biografii. Obraz "Kuba", który ma zadebiutować na platformie Amazon Prime pełen jest opowieści o karierze wybitnego reprezentanta Polski. Okazuje się, że udziału w obrazie odmówiła jedna z kultowych postaci polskiej piłki nożnej. Były kapitan Wisły Kraków wszystko wyjawił!

Jakub Błaszczykowski wszystko wyjawił. Kultowa postać nie wzięła udziału w jego biografii

Personą, która miała nie zdecydować się na udział w filmie Jakuba Błaszczykowskiego jest Zbigniew Boniek. O wszystkim powiedział sam Błaszczykowski.

Kariera i życie Jakuba Błaszczykowskiego. Jak dobrze znasz legendę reprezentacji Polski?

Pytanie 1 z 14
Gdzie urodził się Kuba Błaszczykowski?

- Chcieliśmy odnieść się do rzeczy kontrowersyjnych, tych, które opisywały media. Wiadomo, że jak chcielibyśmy się nad wszystkim pochylić, to potrzebowalibyśmy znacznie więcej czasu, ale są w tym filmie najważniejsze wątki. Każdy miał możliwość, aby się wypowiedzieć. Prezes Zbigniew Boniek się na to nie zdecydował. Ja to szanuję, jak zresztą mawia sam prezes - powiedział Błaszczykowski w rozmowie ze Sport.pl.

Najnowsze