Kamil Glik, Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Glik, Robert Lewandowski

wyłożył kawę na ławę

Kamil Glik bez ogródek o Robercie Lewandowskim! Wydało się, co tak naprawdę myśli. Wyłożył kawę na ławę

2023-09-22 14:30

W ostatnich tygodniach atmosfera wokół reprezentacji Polski nie należała do najlepszych. Kolejne afery, które pośrednio lub bezpośrednio uderzały w kadrę biało-czerwonych, a także wywiad Roberta Lewandowskiego, który odbił się szerokim echem to tylko część tego, co działo się w polskiej piłce. Sytuację reprezentacji Polski miał okazję skomentować w rozmowie z "TVP Sport" Kamil Glik, który m.in. skomentował decyzje Roberta Lewandowskiego i wyraził głęboką nadzieję na przyszłość.

Kibice reprezentacji Polski z pewnością nie zaliczą ostatnich tygodni do najbardziej spokojnych, jakie mieliśmy okazję przeżyć w polskiej piłce reprezentacyjnej. Kompromitujące mecze za kadencji Fernando Santosa, kolejne afery pojawiające się w otoczeniu kadry, czy głośny wywiad Roberta Lewandowskiego sprawiły m.in., że pracę w Polsce stracił Fernando Santos, którego zastąpił Michał Probierz, co wymownie skomentował Jan Tomaszewski. Zmiana na ławce trenerskiej biało-czerwonych może zapowiadać również zmiany w powołaniach, a swoją gotowość do pomocy reprezentacji zgłosił Kamil Glik. Polski obrońca w swojej ostatniej rozmowie z "TVP Sport" skomentował również to, co działo się ostatnio w polskiej piłce reprezentacyjnej. 

Kamil Glik szczerze o Robercie Lewandowskim i sytuacji w reprezentacji Polski. Wyraził głęboką nadzieję

Kamil Glik odniósł się m.in. do głośnego wywiadu Roberta Lewandowskiego, jakiego kapitan reprezentacji Polski udzielił Mateuszowi Święcickiemu. Skomentował również ostatnie występy biało-czerwonych w eliminacjach do Euro 2024, a ostatecznie skierował pośrednio bardzo ważne słowa do swoich kolegów z reprezentacji. 

Kamil Glik bez ogródek o Robercie Lewandowskim! Wydało się, co tak naprawdę myśli. Wyłożył kawę na ławę

Cóż, jak pokazują wyniki, pomysł z wywiadem nie wypalił do końca. Mecz z Albanią przegrany, z Wyspami Owczymi do 70. minuty nie mieliśmy pewności, że to spotkanie wygramy. Widocznie metoda Roberta Lewandowskiego nie zadziałała. Tyle. Oby ta sytuacja po zmianie selekcjonera się uspokoiła, ustabilizowała. Obyśmy wszyscy grali do jednej bramki - wyraził swoją nadzieję doświadczony obrońca reprezentacji Polski w rozmowie z "TVP Sport". 

Jan Tomaszewski ostro o Lewandowskim!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze