Kompletna wpadka Mateusza Klicha. Szczerze skomentował powrót Nawałki, nie wiedział, że jest na żywo

2022-01-17 11:44
Mateusz Klich
Autor: Cyfra Sport Mateusz Klich

Wiele wskazuje na to, że Adam Nawałka zanotuje wielki powrót do reprezentacji Polski. Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, takie rozwiązanie zdaje się być najbardziej prawdopodobne. Znany twórca internetowy Paris Platynov zapytał Mateusza Klicha co sądzi o kandydaturze byłego selekcjonera. Pomocnik Leeds w niewybrednych słowach skomentował doniesienia o Nawałce, nie wiedząc, że wszystko się nagrało.

Mateusz Klich jest w wąskiej grupie piłkarzy, którzy na co dzień występują w jednej z najlepszych lig europejskich. Pomocnik jest ważną częścią Leeds United, z którym wywalczył awans do Premier League w sezonie 2019/2020 i gra tam do teraz. Mimo to w reprezentacji nie błyszczy, choć gdy jest zdrowy to ma miejsce w składzie u kolejnych trenerów. Inaczej było jednak za czasów Adama Nawałki, u którego wystąpił tylko czterokrotnie. Warto jednak zaznaczyć, że sam Klich nie grał wtedy na takim poziomie, na jakim występuje obecnie. Mimo to pomocnik Leeds chyba nie wspomina najlepiej współpracy z byłym selekcjonerem, bowiem w streamie na żywo u Parisa Platynova krytycznie wypowiedział się na temat jego powrotu.

Jan Tomaszewski nie miał litości dla Paulo Sousy i polskiej kadry! Tak ostro jeszcze nie było, padły mocne słowa [TYLKO U NAS]

Mateusz Klich nie gryzł się w język. Ostro skomentował możliwy powrót Nawałki

Fani, którzy bardziej interesują się karierą Mateusza Klicha, wiedzą, że piłkarz ten lubi nie tylko grać w piłkę nożną, ale także w gry wideo. Podczas streamu z gry, którego gospodarzem był Paris Platynov, temat rozmowy jego uczestników zszedł na wybory nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Mateusz Klich, zapytany o to, czy nowym trenerem kadry będzie Adam Nawałka, odpowiedział prosto z mostu.

Biały dym nad PZPN? To kwestia godzin, wielki powrót Adama Nawałki bardzo blisko. Znamy szczegóły

 – Kto będzie nowym trenerem? Jak Nawałka, to kur*a, pograne chyba – ocenił 31-latek, nie dając drużynie wielkich szans na awans na mundial. Problem w tym, że… Klich nie wiedział, że to stream live! Paris Platynov szybko uświadomił piłkarza, ale „mleko już się rozlało”. Zapis transmisji został usunięty przez gospodarza streama, ale jak widać, ktoś zdążył „uratować” część z wypowiedzią Mateusza Klicha. Wideo (uwaga, w rozmowie padają wulgaryzmy) znajdziecie pod tym linkiem >>>KLIKNIJ<<<.

Sonda
Czy Adam Nawałka będzie dobrym następcą Paulo Sousy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze