Krzysztof Piątek

i

Autor: CyfraSport Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek zostanie zastąpiony przez legendarnego napastnika? Pilne doniesienia włoskich mediów

2022-06-08 16:32

Krzysztof Piątek zostanie zastąpiony przez znanego napastnika? Wiele wskazuje na to, że przedstawiciele klubu z Florencji szykują alternatywę w przypadku, w którym nie porozumieliby się z pracodawcą Piątka, a więc berlińską Herthą w sprawie wykupu Polaka. Wiele wskazuje na to, że do drużyny "Violi" może dołączyć nie kto inny, a legendarny napastnik reprezentacji Urugwaju, Luis Suarez.

Fiorentina znalazła sposób na znalezienie następcy dla Krzysztofa Piątka? Według informacji mediów, klub z Florencji bardzo poważnie myśli, co zrobić w przypadku, w którym nie udałoby się wykupić reprezentanta Polski z berlińskiej Herthy. Okazuje się, że włodarze "Violi" mogą już mieć jakieś plany, a jednym z nim ma być sprowadzenie Luisa Suareza, któremu skończyła się umowa z Atletico Madryt.

Córka Adama Małysza aż podskoczyła! Dogłębnie się przestraszyła, musiała uciekać

Fiorentina szuka następcy Piątka? Los Polaka nie został jeszcze przesądzony

Krzysztof Piątek w tym sezonie Serie A pokazał się z dobrej strony, jednak w pewnym momencie zaczął być zmiennikiem dla Arthura Cabrala, stąd też pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że "Viola" może nie wykorzystać klauzuli zakładającej wykupienie Polaka z drużyny. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że zdaniem mediów, Fiorentina już teraz liczy na pozyskanie innego napastnika, a jest nim Luis Suarez. Napastnikowi reprezentacji Urugwaju skończył się kontrakt w Atletico, to też niewykluczone, że przyjmie ofertę od przedstawicieli włoskiego klubu, a takiego zdania są, chociażby dziennikarze argentyńskiego dziennika "Ole".

Niespodziewana decyzja Czesława Michniewicza przed meczem z Belgią! Tych piłkarzy zabraknie w kadrze!

Aby zobaczyć zdjęcia Krzysztofa Piątka z żoną, przejdź do galerii poniżej.

Suarez ma sporo ofert. Skusi się na Fiorentinę?

Mimo że Luis Suarez jest już piłkarzem bardzo doświadczonym, to nadal może liczyć na liczne propozycje. O usługi zawodnika ma walczyć chociażby Sevilla. Niewykluczone więc, że napastnik zostanie w LaLidze, w której cieszy się rangą znakomitego napastnika dzięki świetnym występom w barwach FC Barcelona i Atletico Madryt. Niewykluczone jednak, że w momencie w którym Fiorentina nie dogada się z Herthą na wykup Piątka, będzie ona zdesperowana aby pozyskać Urugwajczyka.

Grzegorz Krychowiak po meczu z Walią
Sonda
Czy Krzysztof Piątek powinien wrócić do Herthy Berlin?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze