Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Golla / Super Express Robert Lewandowski

Lewandowski z pierwszą nagrodą. Wzruszające słowa o żonie i mamie. Wypowiedź ściska za serce

2021-11-29 21:17

W Paryżu trwa gala Złotej Piłki. Czy Robert Lewandowski zwycięży w plebiscycie organizowanym przez "France Football"? Na razie nasz rodak dostał pierwszą nagrodę. Gdy ją odebrał powiedział piękne, wzruszające słowa o żonie i mamie. Trzeba przyznać, że wypowiedź kapitana reprezentacji Polski ściska za gardło.

Robert Lewandowski ma za sobą wspaniały rok. Strzelił 64 goli w 54 meczach. To najlepszy wynik na świecie. Podczas gali as Bayernu został uhonorowany nagrodą dla najlepszego napastnika. Po wejściu na scenę podziękował najważniejszym bliskim: mamie Iwonie i żonie Annie, które są z nim na gali w Paryżu. - Muszę powiedzieć, że jestem bardzo dumny - wyznał po odebraniu nagrody. - To dwa lata po trudnym czasie z powodu pandemii. Jestem dumny z tej nagrody i zawsze gotowy strzelić gola. Wszystko co robię wymaga szacunku i oddania go kolegom z zespołu, bo bez nich byłoby to niemożliwe - wyjaśniał i dodał: - Dziękuje mojej mamie, żonie, siostrze, rodzinie. To wsparcie z ich strony znaczy dla mnie bardzo wiele. Dzięki tej miłości jestem coraz lepszy. Najważniejsze jest to dokąd dążysz, a miłość przynosi największe rzeczy - powiedział as polskiej kadry.

Co za suknia Lewandowskiej! Szczęki opadły nam do podłogi! Nie idzie oderwać wzroku

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę za rok 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze