Maradona nazwał Arkadiusza Milika GENIUSZEM! Takich słów nikt się nie spodziewał

2021-02-18 16:41 PM
Arkadiusz Milik, Olympique Marsylia
Autor: AP Arkadiusz Milik fetuje gola dla Olympique Marsylia

Arkadiusz Milik swoje najlepsze i zarazem najgorsze lata dotychczasowej kariery spędził w SSC Napoli, gdzie rządzi ekscentryczny Aurelio De Laurentiis. Wiele lat wcześniej w barwach tego samego klubu występował legendarny Diego Maradona, który zmarł niespodziewanie w listopadzie minionego roku. Teraz jego syn, Diego Armando Maradona junior, wystąpił w mediach i wypowiedział się na temat spraw związanych z Napoli. Pojawił się także wątek polskiego napastnika.

Arkadiusz Milik w barwach SSC Napoli występował od 2016 roku, gdzie trafił za 32 mln euro z Ajaxu Amsterdam, ustanawiając ówczesny rekord w wysokości transferu polskiego zawodnika (pobił go dopiero Krzysztof Piątek, gdy przechodził z Genoi do Milanu). Przez kolejne 4 lata stanowił on ważną część zespołu, mimo że to właśnie na czas pobytu w Neapolu przypadły najgorsze kontuzje Milika w karierze – dwukrotnie zerwał on więzadła, zarówno w lewym jak i prawym kolanie.

Prezes Pogoni UJAWNIA kulisy transferu. Kurzawa ma pomóc w walce o tytuł

Pod koniec pobytu w Napoli Milik najpierw sięgnął po pierwsze w karierze trofeum – Napoli w 2020 roku sięgnęło po Puchar Włoch – a później został odsunięty od pierwszego składu z powodu chęci odejścia do innego klubu. Sprawa jego transferu i konfliktu z właścicielem klubu, Aurelio De Laurentiisem, była szeroko opisywana przez media w Polsce, Włoszech i całej Europie.

Nieznane ZDJĘCIA Arkadiusza Milika z młodości trafiły do sieci! Zobacz je w galerii poniżej:

W ostatnich dniach Arkadiusz Milik w bardzo kreatywny sposób zakpił ze swojego byłego pracodawcy, udostępniając specjalne walentynkowe życzenia na Instagramie. Okazało się, że jego działanie przypadło do gustu synowi nikogo innego, jak jednej z największych legend futbolu, Diego Maradony.

Diego Maradona junior był gościem Radia CRC, gdzie w audycji „Arena Maradona” zabrał głos na temat spraw związanych z SSC Napoli. Wypowiedział się on również na temat żartu Arkadiusza Milika, który był również opisywany we włoskich mediach. - Arkadiusz Milik? Jest geniuszem. Jego wpis na Aurelio De Laurentiis w Walentynki był niesamowity i ironiczny – powiedział Maradona na antenie włoskiego radia.

Czy on całkowicie OSZALAŁ?! Mbappe groził ŚMIERCIĄ rywalowi. Powiedział, że go ZABIJE na ulicy

Najnowsze