Marina This is the moment

i

Autor: Sebastian Wojtasiewicz Marina "This is the moment"

Ważne przesłanie

Marina nagrała ze Szczęsnym hymn na mundial! Hit Nicki Minaj może się schować, piosenka ma ważne przesłanie

2022-11-19 18:30

"This is the moment" to nowy hit Mariny, który napisała do spółki z Wojtkiem Szczęsnym na mundial 2022. To moment, by rozpocząć mistrzostwa świata w piłce nożnej. Czy nowy hit piosenkarki poprowadzi Biało-czerwonych do triumfu? Hymn Nicki Minaj na mundial może się schować!

Czy piosenka Mariny Łuczenko-Szczęsnej (33 l.) podbije serca kibiców? Już w piątek premiera hymnu reprezentacji Polski na piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. Kolejny raz swój muzyczny talent pokazał Wojciech Szczęsny (32 l.), który napisał dla żony refren do utworu „This is the moment”.

Manuel Neuer powiedział „tak”. Zrobi to, jest do tego w pełni przekonany

Mundial 2022. Szczęsny napisał z żoną hymn na mundial

To wyjątkowa impreza dla naszego bramkarza, który zadeklarował już, że to jego ostatni mundial. Piosenka Mariny ma przypominać o trudnej drodze sportowców. – To reprezentacja chłopaków, którzy zaczynali od zera, ale wierzyli w marzenia i ciężko pracowali na to, by wystąpić na mistrzostwach, mierząc się z najlepszymi drużynami i zawodnikami na świecie – mówi Marina. – O tym też jest ten utwór. To będzie ich moment i wspierajmy ich w tej przygodzie do końca. Bardzo się cieszę, że udało nam się stworzyć ten utwór i teledysk, by zachęcić Polaków do kibicowania naszej reprezentacji – dodał.

Zbigniew Boniek tej decyzji Michniewicza nie mógł przeboleć. Ogromne rozczarowanie, zupełnie tego nie ukrywał

Premiera teledysku do utworu "This is the moment" ma premierę 19 listopada. “This Is The Moment” ma premierę dokładnie rok po utworze i teledysku MaRina - Lip Gloss z gościnnym udziałem Meggie. Ostatnie teledyski MaRiny („News” z Kabe, „Nigdy Więcej” z Young Igi, „Skandal (Odbijam)” ze Smolastym, „Nie Prowokuj” i “Lip Gloss” zebrały w sumie ponad 22,5 miliona wyświetleń na YouTube.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze