Mecz Polska - Czarnogóra w el. MŚ 2018 oczami internautów [NAJLEPSZE MEMY]

2017-10-09 13:09

Ostatni mecz el. MŚ 2018 Polska - Czarnogóra był w naszym kraju olbrzymim wydarzeniem. Biało-czerwoni potrzebowali w niedzielę punktu, by zapewnić sobie awans na przyszłoroczny mundial w Rosji. Podopieczni Adama Nawałki zadanie wykonali z nawiązką - wygrali 4:2. Nie zawiedli równiez internauci. Po raz kolejny stworzyli kreatywne memy. Prezentujemy najlepsze z nich!

Mecz Polska - Czarnogóra zaczął się dla biało-czerwonych jak marzenie! Już po szesnastu minutach i golach Krzysztofa Mączyńskiego oraz Kamila Grosickiego nasi reprezentanci prowadzili 2:0! Później na murawie długo nic się nie działo, a kibice powoli odliczali minuty do fety. Czarnogórcy nie poddali się jednak i doprowadzili do wyrównania. Wtedy sprawy w swoje ręce, a właściwie nogi, wziął Robert Lewandowski, trafiając na 3:2. Niedługo później rywale popełnili błąd i po samobójczym golu wygraliśmy 4:2.

Gdy zabrzmiał końcowy gwizdek PGE Narodowy wpadł w euforię. "Jedziemy do Rosji!" - zabrzmiało w głośnikach warszawskiego obiektu. Zawodnicy i sztab długo fetowali, a Internet trzymał rękę na pulsie. Na Twitterze pojawiło się mnóstwo memów, związanych z meczem. Nie zabrakło odniesień politycznych, a niektóre bawią do łez. Specjalnie dla Was wybraliśmy dziesięć najlepszych prac użytkowników Internetu po meczu Polska - Czarnogóra!

Zobacz: Robert Lewandowski obronił licencjat! Jaką dostał ocenę?

Przeczytaj: Robert Lewandowski gorzko po meczu z Czarnogórą. "Nie byliśmy nawet dobrzy"

Sprawdź: Oceny biało-czerwonych po meczu Polska - Czarnogóra

Piotr Koźmiński VIDEOBLOG: Transfery w polskiej piłce. Piłkarz Barcelony blisko Ekstraklasy?