Michał Pol zdradził na kogo głosował w plebiscycie FIFA! Jasne stanowisko dziennikarza, wszystko zdradził

2022-01-17 18:23
Robert Lewandowski Piłkarzem Roku FIFA
Autor: YouTube/ FIFATV

Michał Pol wziął udział, jako głos mediów, w głosowaniu na najlepszego piłkarza plebiscytu FIFA. Dziennikarz związany z "Kanałem Sportowym" powiedział na łamach "WP. SportoweFakty" na kogo właściwie postanowił postawić w głosowaniu. Podał konkretne nazwisko, a jego wybór nie jest kontrowersyjny.

Michał Pol zdradził, kogo zdecydował się właściwie wybrać w trakcie plebiscytu FIFA The Best. Dziennikarz, który był reprezentantem polskich mediów w rozmowie z "WP. Sportowe Fakty" wyjawił, że tym razem postawił na Roberta Lewandowskiego i jest przekonany co do słuszności swojej decyzji, a sam Lewandowski w tym roku zrobił na nim piorunujące wrażenie.

Wyciekły szczegóły oferty za Kamila Grosickiego! Francuzi podbijają stawkę, ogromne pieniądze dla Pogoni

Michał Pol głosował na Lewandowskiego, o wszystkim powiedział

Pol zdradził, że jego piłkarzem roku bez wątpienia był kapitan reprezentacji Polski, który zarówno w kadrze, jak i w drużynie Bayernu Monachium pokazywał niesamowite umiejętności piłkarskie, bijąc kolejne rekordy swoimi bramkami.

- Mogę ujawnić, że w tym roku głosowałem na Roberta Lewandowskiego, który według mnie powinien również otrzymać Złotą Piłkę. Był najlepszym piłkarzem świata. Pobił legendarne rekordy i konsekwentnie, w każdym miesiącu roku, był najlepszy - stwierdził Pol w rozmowie z portalem "WP Sportowe Fakty".

Jan Tomaszewski nie miał litości dla Paulo Sousy i polskiej kadry! Tak ostro jeszcze nie było, padły mocne słowa [TYLKO U NAS]

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z gali FIFA the Best, przejdź do galerii poniżej.

Pol raz nie zagłosował na Polaka. Prędko pożałował

Dziennikarz związany z "Kanałem Sportowym" wyjawił, że raz zdarzyło mu się pominąć Roberta Lewandowskiego w głosowaniu w którymś z plebiscytów, ale bardzo szybko pożałował swojej decyzji.

- Po którymś plebiscycie, w którym nie umieściłem Lewandowskiego w najlepszej trójce, przyjechała do mnie telewizja Republika. Pytali, dlaczego polski dziennikarz nie oddaje głosów na polskiego piłkarza. Innym razem z kolei Robert w jednym wywiadzie stwierdził, że jak ma wygrać, skoro nawet dziennikarz z Polski na niego nie głosuje - wspomina Pol.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze