Piotr Zieliński

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

Niepokojące informacje

Michniewicz będzie miał wielki ból głowy? Niepokojące opinie o Zielińskim, nadciągają kłopoty

2022-08-13 19:22

Wielokrotnie mówiło się o tym, że Piotr Zieliński jest jedną z głównych postaci reprezentacji Polski. Czesław Michniewicz również chętnie stawia na pomocnika Napoli, ale w ostatnim czasie zawodnik ma problemy w swoim klubie i stracił miejsce w wyjściowym składzie. Niewykluczone, że taki stan rzeczy utrzyma się również w nadchodzącym sezonie, co może odbić się na kadrze.

Piotr Zieliński niebawem rozpocznie kolejny sezon w Serie A w barwach Napoli. Przez wiele miesięcy Polak był kluczową postacią tego zespołu i choć zdarzały mu się nieco gorsze okresy, ogólnie był chwalony za swoje występy. Sytuacja zmieniła się na początku tego roku. Zieliński stracił miejsce w podstawowym składzie włoskiego klubu i zanotował słabe miesiące.

Reprezentant Polski przeżył horror. Jacek Góralski mógł stracić wzrok, wszystko zawisło na włosku

Zieliński z kłopotami w Napoli? Ekspert mówi wprost

I na razie niewiele wskazuje na to, aby Luciano Spalletti miał nagle postawić na Polaka. A brak regularnej gry Zielińskiego może mieć również wpływ na reprezentację, która przecież ma przed sobą najważniejszą imprezę czterolecia, a więc występ na mistrzostwach świata w Katarze. Czesław Michniewicz będzie musiał bacznie przyglądać się poczynaniom Zielińskiego.

Jan Tomaszewski przepuścił Lecha Poznań przez imadło. Trener van den Brom zmasakrowany, ekspert żąda prania mózgów

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?

Zaniepokojony sytuacją Zielińskiego jest również Piotr Czachowski, były reprezentant Polski, który grał w Udinese. - Piotr Zieliński może przegrać walkę o miejsce w drugiej linii Napoli. Czytałem ostatnio wywiad z Lobotką, który powiedział, że czuje się bardzo pewnie w zespole, co pokazywała jego gra. Sam Spalletti również częściej stawiał na tego piłkarza, a Słowak potrafił to umiejętnie wykorzystać - mówił były piłkarz w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

- W okresie przygotowawczym Zieliński często pojawiał się na boisku z ławki rezerwowych. To też podstawa do niepokoju w perspektywie mundialu. Wiemy, że Piotr Zieliński w naszej reprezentacji jest najbardziej krytykowanym zawodnikiem, cały czas mówi się o tym, że nie spełnia oczekiwań - dodał Czachowski.

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze