Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Oryginalne miejsce

Nie uwierzycie, jak wyglądają święta u Grzegorza Krychowiaka. Po tych zdjęciach nie ma wątpliwości

2022-12-24 22:07

Święta Bożego Narodzenia wielu osobom kojarzą się z ujemnymi temperaturami, śniegiem i typowo zimową aurą. Ostatnio o takie rzeczy w Polsce coraz trudniej, jednak wspomnienia "białych świąt" wciąż są żywe. Grzegorz Krychowiak choćby nawet chciał poczuć nieco zimowej pogody, na razie nie może sobie na to pozwolić, gdyż obowiązki mu nie pozwalają. Dlatego święta spędza w zupełnie innych warunkach.

Po mistrzostwach świata w Katarze niektórzy zawodnicy mogli liczyć na kilka dni odpoczynku. Zwłaszcza tych drużyn, które pożegnały się z mundialem na nieco wcześniejszym etapie i nie walczyły o najwyższe cele. W tym gronie była reprezentacja Polski. Biało-czerwoni po raz pierwszy od 36 lat wyszli z grupy na mistrzostwach świata i zagrali w fazie pucharowej. W 1/8 finału przegrali 1:3 z przyszłymi wicemistrzami świata, Francuzami.

Nietypowe święta Krychowiaka. Pokazał wyjątkowe zdjęcia

Kilku piłkarzy reprezentacji biało-czerwonych postanowiło tuż po mundialu udać się na odpoczynek. Prosto z Kataru na wczasy polecieli m.in. Robert Lewandowski, czy Arkadiusz Milik. Aż tak dużego komfortu nie miał Grzegorz Krychowiak. Pomocnik występujący na co dzień w Al-Szabab z Arabii Saudyjskiej już wrócił do obowiązków i niedawno rozegrał nawet spotkanie w swojej drużynie.

Dlatego też Święta Bożego Narodzenia Krychowiak musiał spędzić na Bliskim Wschodzie. A jak wiadomo, tam aura wygląda zupełnie inaczej niż w Polsce. Widać to również na fotografiach opublikowanych przez piłkarza. Krychowiak wraz z żoną Celią wybrali się na pustynię. - Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, mnóstwo usmiechu i spełnienia marzeń - napisał zawodnik w opisie do kilku fotografii z krótkiej wyprawy.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze