Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Robert i Anna Lewandowscy

Nie uwierzycie, na czym jeszcze zarabiają Lewandowscy. Rozkręcili nowy biznes, znajdziecie to nawet w Żabce (ZDJĘCIE)

2021-05-24 11:11

Robert Lewandowski, wraz z żoną Anną postanowili dziś ogłosić, że stratuje ich nowy biznes. Mimo że piłkarz jeszcze nie ochłonął po ostatnich emocjach związanych z jego rekordem w Bundeslidze, to już teraz zdecydował się promować swoim wizerunkiem nową markę, stworzoną z ukochaną. Okazuje się, że ich produkt będzie dostępny praktycznie wszędzie, a zdobyć go będziemy mogli nawet w Żabce. Wiele wskazuje na to, że zupełnie nowy biznes będzie kolejnym, wielkim sukcesem finansowym małżeństwa, a oni sami staną się jeszcze bogatsi.

Robert i Anna Lewandowscy nie zwalniają tempa. Mimo że piłkarz ledwo co skończył rywalizację w niemieckiej Bundeslidze, to już w poniedziałek postanowił ogłosić swój nowy projekt. Okazuje się, że wraz z żoną Anną rozkręcają bardzo dochodowy biznes, który może im przynieść wielkie bogactwo. Co ciekawe, już teraz pojawiają się zapowiedzi, że produkty autorstwa Lewandowskich będą dostępne w każdym, większym sklepie. 

Wiemy, kiedy polscy skoczkowie zostaną zaszczepieni przeciwko COVID-19! Nie wszyscy chcieli się na to zgodzić

Robert i Anna Lewandowscy rozkręcają nowy biznes. Wszystko wyszło dopiero dziś

Nie da się ukryć, że zawodnik reprezentacji Polski postanowił otworzyć dopiero swój nowy biznes, dopiero gdy sezon Bundesligi się zakończył. Przypomnijmy, że zawodnik Bayernu Monachium do ostatniej kolejki walczył o pobicie prawie pięćdziesiąt letniego rekordu Gerda Muellera. Dopiero gdy zawodnik dokonał swego i przegonił legendarnego napastnika reprezentacji RFN, zdecydował się pokazać, że myśli także o swojej działalności biznesowej. Wraz z żoną Anną pokazali dzisiaj premierę marki "Levann" ( połączenie "Lev" - od Roberta Lewandowskiego i "Ann" - od Anny Lewandowskiej). Właśnie teraz dowiedzieliśmy się, czym będzie zajmować się firma i gdzie będziemy mogli znaleźć ich produkty. Aby przekonać się, na czym Robert Lewandowski wraz z żoną będą zarabiać jeszcze pieniądze, przejdź do galerii poniżej.

Żona Krychowiaka pokazała, jak spędza wakacje. Padniecie z zazdrości, luksusy za wiele tysięcy, mało kogo na to stać [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze