OGROMNY pech młodego kadrowicza. Wiemy ile Marcin Bułka będzie pauzował

2021-02-23 21:03 MaSz
Marcin Bułka
Autor: Cyfra Sport Marcin Bułka

Jest jednym z obiecujących młodych bramkarzy w naszym kraju. Przed miesiącem Marcin Bułka trafił do nowego klubu. Wiele sobie po nim obiecywano. Piłkarz liczył na regularną grę. Wskoczył do bramki, ale teraz będzie pauzował z powodu urazu. Wyjaśniamy co się przytrafiło naszemu rodakowi, a także ile będzie pauzował z powodu kontuzji.

Obecny sezon bramkarz Marcin Bułka rozpoczął jako gracz Paris Saint Germain. Najpierw został wypożyczony do hiszpańskiego FC Cartagena, a pod koniec stycznia przeniósł się do francuskiego Chateauroux. W zespole z drugiej ligi wystąpił w trzech meczach. Klub Polaka zajmuje ostatnie miejsce w rozgrywkach. Teraz podczas przygotowań do meczu z Paris FC doznał urazu. Stało się to na dzień przed tym spotkaniem. Okazało się, że uszkodził przednie więzadło strzałkowo-skokowe prawej kostki - czytamy w komunikacie Chateauroux. To oznacza, że będzie pauzował przez kilka tygodni.

Peter Hyballa dla "SE": Moi piłkarze muszą grać jak diabły [DUŻY WYWIAD]

Wypowiedział się także młodzieżowy reprezentant Polski. - Jestem bardzo rozczarowany kontuzją! - powiedział Marcin Bułka, którego wypowiedź zacytował oficjalny portal francuskiego klubu. - Podczas akcji usłyszałem trzask. Zrozumiałem, że to poważna sprawa. To najpoważniejsza kontuzja w karierze. Przyjechałem do Chateauroux, aby grać jak najwięcej i pomóc zespołowi utrzymać się w rozgrywkach. Muszę skoncentrować się na rehabilitacji, aby jak najszybciej wrócić na boisko i zrealizować cel drużyny- zapowiedział nasz rodak.

Właściciel Chelsea kupił PIEKIELNIE drogi jacht warty FORTUNĘ! Za taką sumę mógłby pozyskać kilka SUPERGWIAZD [ZDJĘCIE]

Najnowsze