Paulo Sousa NOWYM selekcjonerem polskiej kadry. Internauci wciągnęli w to Lecha Wałęsę [NAJLEPSZE MEMY]

2021-01-21 19:44 ŁOLI
Paulo Sousa
Autor: EastNews Paulo Sousa

W ostatnich dniach kibice polskiej reprezentacji żyli przede wszystkim zwolnieniem Jerzego Brzęczka z posady selekcjonera oraz zastanawiali się, kto zajmie jego miejsce. Ich ciekawość zaspokoił Zbigniew Boniek na czwartkowej konferencji prasowej. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił postawić na Paulo Sousę. Na reakcję internautów nie trzeba było czekać. Już kilkanaście minut później, sieć zalały memy tworzone przez kibiców.

Wiadomość o tym, że Jerzy Brzęczek pożegnał się z posadą selekcjonera polskiej kadry, spadła na kibiców biało-czerwonych jak grom z jasnego nieba. Gdy wydawało się, że był trener m.in. Wisły Płock poprowadzi Polaków podczas zbliżających się mistrzostw Europy, Zbigniew Boniek postanowił zmienić swoją decyzję i pożegnać się z Jerzym Brzęczkiem. 

CZYTAJ TAKŻE: Zbigniew Boniek WYPUNKTOWAŁ Jerzego Brzęczka. Prezes PZPN wskazał SŁABE punkty byłego selekcjonera Polski

W czwartek 21 stycznia podczas specjalnej konferencji prasowej, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie tylko wyjaśnił, jakie był powody zwolnienia byłego już selekcjonera, ale również zdradził, kto zajmie jego miejsce. Nowym trenerem biało-czerwonych okazał się Paulo Sousa, a internauci nie potrzebowali zbyt wiele czasu, aby zalać sieć memami na ten temat. Zobaczcie najlepsze zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Nowy selekcjoner polskiej reprezentacji ma w swoim CV pracę na ławce trenerskiej kilku dużych klubów. 50-letni Portugalczyk przed laty prowadził chociażby Leicester City, FC Basel, Fiorentinę, a ostatnio także Girondins Bordeaux, z którego został zwolniony w sierpniu 2020 roku, po niemalże 1,5 roku pracy.

CZYTAJ TAKŻE: Zbigniew Boniek wygląda FATALNIE. Co się stało? Konieczna była operacja

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia
Najnowsze