Paulo Sousa ŻONA. Kim jest Cristina Mohler żona Paulo Sousy i ZJAWISKOWA gwiazda TV? [ZDJĘCIA]

2021-01-21 15:50 jwa
Paulo Sousa, Cristina Mohler
Autor: Cyfra Sport / YouTube Paulo Sousa, Cristina Mohler

Nowy trener reprezentacji Polski Paulo Sousa ŻONA. Kim jest żona Paulo Sousy Cristian Mohler? Cristina Mohler żona trenera Paulo Sousy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Paulo Sousa, nowy selekcjoner reprezentacji Polski, to znany w całej Europie trener piłkarski. Nie każdy wie jednak, że jego wybranka serca również ma rzeszę fanów. Okazuje się, że Cristina Mohler to ceniona gwiazda telewizyjna, która od lat wygląda zjawiskowo. Prezentujemy szczegóły związane z żoną Paulo Sousy - Cristiną Mohler.

Cristina Mohler kim jest żona Paulo Sousy. Trener Paulo Sousa trener reprezentacji Polski ŻONA. Co robi żona selekcjonera Polaków Paulo Sousy Cristina Mohler? Paulo Sousa i Cristina Mohler od lat tworzą bardzo szczęśliwe małżeństwo. Para przysięgę złożyła sobie od 2006 roku i od tego momentu nic nie jest w stanie ich rozłączyć. Po dziesięciu latach udanego mariażu postanowili nawet odnowić przyrzeczenie, a na uroczystości wyglądali na niezwykle szczęśliwych i zakochanych w sobie, mimo upływu lat. Oboje są bardzo rozpoznawalni na Półwyspie Iberyjskim. Paulo Sousa to znany i ceniony trener, a jego wybranka serca - gwiazda telewizyjna i filmowa. Cristina Mohler cieszy się wielką popularnością, a pomaga jej w tym zjawiskowa uroda. Wszystkie szczegóły i zdjęcia żony Paulo Sousy znajdziecie w poniższej galerii!

Zobacz: Kim jest Paulo Sousa? Piłkarze go lubią, kłóci się z prezesami

Nowy trener reprezentacji Polski Paulo Sousa i jego ukochana żona z pewnością są gotowi na kolejne wspólne lata. Nie ma wątpliwości, że są dla siebie wielkim wsparciem i dzięki temu żadne przeciwności obojgu nie będą straszne. Cristina Mohler wspiera ukochanego w kolejnych wyzwaniach w świecie piłkarskim. Natomiast Paulo Sousa bardzo docenia ukochaną żonę i jej karierę.

Sprawdź: Przyłapali Lewandowskiego na prywatnej rozmowie. Chodziło o Brzęczka?

Brzęczek zwolniony, ale przeszedł do historii. To pierwszy raz
Najnowsze