Peszko i Grosicki zagrają w kinowym hicie? Poleje się w nim krew [WIDEO]

2019-12-19 17:47 MSo
Sławomir Peszko i Kamil Grosicki
Autor: MICHAL WIELGUS / SE Sławomir Peszko i Kamil Grosicki

Choć sportowcy zazwyczaj kojarzeni są tylko z boisk, aren czy ringów, to w ich grafikach znajduje się też czas na inne zajęcia. Nie tak dawno głośno było o projekcie Roberta Lewandowskiego, który został producentem muzycznym, a w kinach pojawi się film z pięściarką Ewą Brodnicką. Czy w jej ślady pójdą także były reprezentant Polski Sławomir Peszko i gwiazda kadry Kamil Grosicki?

Kamil Grosicki i Sławomir Peszko to zawodnicy uwielbiani przez kibiców reprezentacji Polski. Zawsze uśmiechnięci i w dobrych humorach znakomicie kojarzą się fanom futbolu znad Wisły. Być może już niedługo pojawią się na wielkim ekranie w kinach. I to nie dlatego, że będą tam transmitowane mecze!

Okazuje się, że obaj zawodnicy mogą pojawić się w jednej z najnowszych, hitowych produkcji! Patryk Vega opublikował na Instagramie zapowiedź zwiastunu jego najnowszego filmu "Bad Boy"! Podczas blisko 22-sekundowego nagrania pojawia się tylko jedno słowo, które jest przekleństwem.

Fanów piłki zastanawia jednak udział Sławomira Peszki i Kamila Grosickiego. Czy to oznacza, że koledzy z kadry już niedługo pojawią się na szklanym ekranie w zupełnie innej roli? Być może - zwłaszcza, że produkcja ma traktować właśnie w bardzo szeroko rozumianym świecie futbolu.

Już po pierwszym wideo możemy być pewni, że nie zabraknie kontrowersyjnych i zaskakujących scen. Krew, miłość, seks, wypadki i ustawki to coś, czego z całą pewnością w filmie Patryka Vegi nie zabraknie. Obaj zawodnicy skomentowali materiał, używając emotikon płomieni, co może wskazywać na ich ekscytację!

Najnowsze