Pierwsze ZDJĘCIE Lewandowskich w DRUGIEJ CIĄŻY. Są już WE TRÓJKĘ

2019-11-06 23:41 fan
Robert Lewandowski
Autor: EastNews Robert Lewandowski

Gratulacje dla Roberta i Anny Lewandowskich spływają z całego świata - nie tylko sportu, ale także i celebrytów. Podczas meczu Ligi Mistrzów, Polak ogłosił, że będzie miał drugie dziecko! Niedługo po zakończeniu spotkania, kapitan kadry Jerzego Brzęczka opublikował na Instagramie pierwszą fotografię w drugiej ciąży z rozczulającym komentarzem!

Tego fani sportu się nie spodziewali - Anna i Robert Lewandowscy potwierdzili w środowy wieczór, że spodziewają się drugiego dziecka. Nie wiadomo jeszcze, czy Klara będzie miała brata czy siostrę, choć z całą pewnością ona również nie może się już doczekać pojawienia się rodzeństwa!

Para pierwsze wpisy publikowała jeszcze oddzielnie. Dopiero po spotkaniu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus (Bayern wygrał 2:0, Lewandowski strzelił w nim gola), udało im się znaleźć chwilę, by zrobić wspólne zdjęcie i opublikować je na Instagramie. Przytuleni i ewidentnie szczęśliwi - już to rozczuliło kibiców.

Uroku całemu postowi niewątpliwie dodał jeszcze jeden mały, acz istotny, szczegół. To opis, który dodał Robert Lewandowski. - Pierwsze zdjęcie naszej trójki. P.S. Klara już śpi - napisał. W komentarzach nie mogło oczywiście zabraknąć kolejnych dziesiątek gratulacji i życzeń wszystkiego najlepszego ze strony znajomych i kibiców.

Wśród tych, którzy złożyli Lewandowskim życzenia byli premier RP Mateusz Morawiecki, Sławomir Peszko, Radosław Majewski, Thomas Mueller, Jerome Boateng, a także liczne WAG's i osoby ze świata celebrytów. Wśród nich znaleźli się chociażby Małgorzata Kożuchowska, Sara Boruc-Mannei, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Ann-Kathrin Goetze.