Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Polska - Anglia PRZEWIDYWANE składy. Wielkie problemy Sousy, gigantyczna zmora

2021-09-08 6:48

Na takie mecze czeka się latami! W środowy wieczór na PGE Narodowym dojdzie do wielkiego starcia z wieloma podtekstami. Reprezentacja Polski będzie próbowała zrobić niespodziankę i urwać punkty faworyzowanym Anglikom. Problemów przed tą rywalizacją nie brakuje i Paulo Sousa będzie musiał się mocno zastanowić, kogo wypuści w podstawowej jedenastce.

Co prawda porażka w meczu z Anglią nie przekreśli naszych szans na udział w barażach, a zwycięstwo nie zapewni awansu, ale bez wątpienia jakiekolwiek punkty zdobyte na PGE Narodowym będą wielkim sukcesem biało-czerwonych. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie brakuje spotkań, o których kibice mogliby mówić długimi miesiącami i to nie ze względu na sromotną porażkę.

Jerzy Dudek przed Anglią. Robert Lewandowski jest jak... Co za porównanie!

Polska - Anglia SKŁADY. Na kogo postawi Paulo Sousa?

Piłkarze przyznają, że zrobią wszystko, aby na PGE Narodowym zatrzymać rozpędzonych wicemistrzów Europy. Ci w eliminacjach do mistrzostw świata nie stracili jeszcze punktu i na pewno będą chcieli utrzymać ten stan rzeczy. Niestety w polskim obozie nie brakuje problemów i Paulo Sousa znów nie ma do dyspozycji wielu kluczowych zawodników.

Sousa nie patyczkował się z hejterami. Ostra odpowiedź, nie pozostawił wątpliwości

Sonda
Kto będzie lepszy w meczu Polska - Anglia?

We wtorek potwierdziło się, że Piotr Zieliński nie zdąży się wykurować do środowego wieczora i opuści kolejny mecz reprezentacji. To jednak nie jedyna absencja po stronie biało-czerwonych. W starciu z Albanią urazu nabawił się Bartosz Bereszyński. Zawodnik trenował ostatnio indywidualnie i również nie zdążył wyleczyć się na mecz z Anglią. Dlatego portugalski selekcjoner biało-czerwonych znów będzie musiał nieco pozmieniać wyjściowy skład.

Polska - Anglia PRZEWIDYWANE składy:

Wojciech Szczęsny - Dawidowicz, Glik, Bednarek - Frankowski, Linetty, Krychowiak, Moder, Rybus - Buksa, Lewandowski

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze