Robert Lewandowski

Autor: archiwum se.pl

Polska - Słowacja. Tak w weekend grali kadrowicze Adama Nawałki, od wpadki Boruca po kanonadę "Lewego" RAPORT GWIZDEK24.PL

2013-11-04 11:50

Gwizdek24.pl wziął pod lupę weekendowe występy polskich piłkarzy powołanych przez Adama Nawałkę na mecze ze Słowacją i Irlandią.

Bramkarze:

Wojciech Szczęsny (ARSENAL LONDYN) – 90 minut w meczu z Liverpoolem (wynik 2:0)

Artur Boruc (SOUTHAMPTON FC) – całe spotkanie ze Stoke City (wynik 1:1) i puszczony gol w pierwszej minucie spotkania

Boruc jak Kuszczak. Bramkarz Stoke strzelił mu bramkę ze 100 metrów WIDEO

Przemysław Tytoń (PSV EINDHOVEN) – 90 minut przeciwko PEC Zwolle (wynik 1:1)

Obrońcy:

Piotr Celeban (FC VASLUI) – 90 minut w meczu z Pandurii (wynik 2:1)

Artur Jędrzejczyk (FK KRASNODAR) – 90 minut w spotkaniu z Kubaniem (wynik 1:2)

Marcin Kowalczyk (VOLGA NIŻNY NOVGOROD) – całe spotkanie z CSKA Moskwa (wynik 1:2)

Łukasz Szukała (STEAUA BUKARESZT) – 45 minut, bramka samobójcza w spotkaniu z Coroną Brasov (wynik 1:1)

Pomocnicy:

Jakub Błaszczykowski (BORUSSIA DORTMUND) – całe spotkanie ze Stuttgartem (wynik 6:1)

Piotr Ćwielong (Vfl BOCHUM)
– 83 minuty w meczu z Energie Cottbus (wynik 1:0)

Mateusz Klich (PEC ZWOLLE) – 90 minut przeciwko PSV Eindhoven (wynik 1:1)

Grzegorz Krychowiak (STADE DE REIMS) – 90 minut i gol z rzutu karnego w spotkaniu z Bastią (wynik 4:2)

Adrian Mierzejewski (TRABZONSPOR) – 76 minut w spotkaniu z Elazigsporem (wynik 4:0)

Waldemar Sobota (CLUB BRUGGE) – 86 minut przeciwko Lokeren (wynik 1:0)

Napastnicy:

Robert Lewandowski (BORUSSIA DORTMUND) – 90 minut i hat trick strzelony w meczu ze Stuttgartem (wynik, 6:1)

Czy Robert Lewandowski zdobędzie koronę króla strzelców Bundesligi?

Artur Sobiech (HANNOVER 96) – 33 minuty w spotkaniu z Werderem Brema (wynik, 2:3)

We wtorek 5 listopada Adam Nawałka ogłosi powołania z klubów występujących w polskiej Ekstraklasie.