Przyszłość Arkadiusza Milika WRESZCIE się wyjaśniła! Polak podpisał kontrakt z nowym klubem

2021-01-21 22:57 ŁOLI
Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do naprawdę udanych. Reprezentant Polski wypadł z łask trenera i właściciela Napoli, przez co ostatnie miesiące spędził na ławce rezerwowych. Przez to z kolei, jego powołanie na zbliżające się mistrzostwa Europy stanęło pod znakiem zapytania. Te problemy zdają się już być przeszłością, bo wszystko wskazuje na to, że Arkadiusz Milik znalazł sobie nowy klub.

W ostatnich miesiącach sytuacja Arkadiusza Milika nie należała do najlepszych. Napastnik polskiej reprezentacji wypadł z łask Napoli i po tym, jak nie zgodził się na transfer w letnim oknie transferowym, był zmuszony oglądać kolejne spotkania ekipy z Neapolu z trybun. Włoskie media spekulowały, że Polak doszedł do porozumienia z Juventusem, do którego miał przenieść się za darmo po tym, jak jego umowa z Napoli dobiegłaby końca pod koniec czerwca 2021 roku. Saga transferowa z udziałem reprezentanta Polski trwała w najlepsze, jednak Olimpique Marsylia zrobiła wszystko, aby ściągnąć Polaka do siebie i w końcu jej się to udało. 

CZYTAJ TAKŻE: Robert Lewandowski wiedział, że Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony?! Dziwne tłumaczenia Zbigniewa Bońka!

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia

Fani Arkadiusza Milika ostatnie godziny spędzili na oczekiwaniu na jakiekolwiek informacje mówiące o tym, czy Polak przeszedł testy medyczne w Marsylii i podpisał kontrakt z nową drużyną. Wszystko wskazuje na to, że tak. Mateusz Borek opublikował bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie Milika z koszulką Marsylii i podpisem świadczącym o tym, że Polak zmienił barwy klubowe. 

CZYTAJ TAKŻE: Wielkie PROBLEMY Stefana Horngachera. Trener Niemców jest BEZRADNY, prawdziwy dramat

Najnowsze