Robert Lewandowski

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Reakcja Lewandowskiego hitem internetu! Tak napastnik zareagował na niewykorzystaną szansę Holendrów

2022-06-12 11:48

Przeciwnikiem reprezentacji Polski w trzecim meczu Ligi Narodów była Holandia. Podopiecznym Czesława Michniewicza po klęsce w spotkaniu z Belgią nie dawano dużych szans w pojedynku z "Oranje". "Biało-czerwoni" jednak pozytywnie zaskoczyli i pewnym momencie spotkania, wygrywali nawet 2:0. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, a Memphis Depay nie wykorzystał rzutu karnego w 91. minucie. W sieci pojawiło się nagranie, które pokazało jak na sytuację zareagował Robert Lewandowski.

Reprezentacja Polski w Rotterdamie wywalczyła remis w spotkaniu z Holandią. Piłkarze Czesława Michniewicza niespodziewanie objęli prowadzenie w pierwszej połowie, za sprawą świetnego uderzenia Matty'ego Casha. "Oranje" cały czas atakowali, jednak nie mogli znaleźć przepisu na pokonanie Łukasza Skorupskiego. Druga połowa była bardzo szalona, w pierwszych dwudziestu minutach Polacy podwyższyli wynik, dzięki trafieniu Piotra Zielińskiego. Radość nie trwała długo, bo podopieczni van Gaala wyrównali w piorunującym tempie.

Jan Tomaszewski na gorąco po meczu z Holandią! Legendarny bramkarz stanowczo skomentował brak Lewandowskiego na boisku

Kto jest najlepszym polskim piłkarzem w historii?

Holandia chciała za wszelką cenę zdobyć trzy punkty i byli tego naprawdę blisko. W końcówce meczu sędziowie VAR zauważyli zagranie ręką Casha w polu karnym. Po konsultacji arbiter wskazał na "jedenastkę", do piłki podszedł Depay, który trafił w słupek. Polacy się cieszyli z tragedii piłkarza Barcelony, a jeden z dziennikarzy nagrał reakcję Roberta Lewandowskiego, który zatańczył z radości. Warto przypomnnieć, że jeśli "Lewy" przejdzie do "Blaugrany" to będzie dzielił szatnie z Holendrem.

Kamil Glik: Z Belgią musimy wycisnąć ostatnie soki i pokazać złość [WIDEO]

Reprezentacja Polski po trzech meczach Ligi Narodów ma cztery punkty, zajmując trzecie miejsce w grupie. Przed piłkarzami Michniewicza rewanż z Belgią, który odbędzie się we wtorek w Warszawie.

Nie uwierzycie, jak Zbigniew Boniek nazwał swoją żonę. O takie słowo wiele kobiet byłoby wściekłych!