Paulo Bento

i

Autor: AP PHOTO/LEE JIN-MAN Paulo Bento

nie ma zmiłuj

Reprezentanci Polski już mogą łapać się za głowy! Te informacje o Paulo Bento zmieniają wszystko, łatwo nie będzie

2023-01-20 9:36

Pomimo tego, że wciąż nie mamy oficjalnego potwierdzenia ze strony PZPN, że to właśnie Paulo Bento zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują właśnie na Portugalczyka. Dla wielu kibiców i z pewnością również piłkarzy, sylwetka trenera nie jest aż tak dobrze znana, jednak jeśli Portugalczyk zasiądzie na ławce trenerskiej Polaków, wiele rzeczy się zmieni. Wszystko przez naturę Bento.

Od początku nowego roku, kiedy umowa Czesława Michniewicza wygasła i przestał on pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski, Biało-czerwoni pozostają bez trenera. W tym czasie w mediach przewinęło się wiele nazwisk potencjalnych następców, jednak z czasem grono to zaczęło się zmniejszać, aż wreszcie padła wieść, że to właśnie Paulo Bento na objąć polską kadrę. Wybór ten oczywiście skomentował Jan Tomaszewski, który przy okazji znów wbił potężną szpilę Paulo Sousie. Okazuje się jednak, że w reprezentacji Polski wiele może się zmienić, gdy przejmie ją Paulo Bento. 

Te doniesienia o charakterze Paulo Bento mogą wszystko zmienić! Dla wielu piłkarzy to może być spory problem

W czasie swojej trenerskiej kariery Portugalczyk był selekcjonerem Korei Południowej, z którą wyszedł z grupy na ostatnim mundialu, a wcześniej Portugalii. Na on również doświadczenie klubowe, bowiem trenował m.in. Sporting, czy Olympiakos. Okazuje się, że jednym z powodów, dla którego Bento odniósł sukces jest jego cecha, która nie pozwala na jakiekolwiek odstępstwo od przyjętej przez niego normy, co może nie spodobać się wielu piłkarzom. 

Reprezentanci Polski już mogą łapać się za głowy! Te informacje o Paulo Bento zmieniają wszystko, łatwo nie będzie

A propos Paulo Bento - jeszcze nie "here we go", ale jest blisko. On generalnie ma opinię człowieka, u którego wszystko, naprawdę wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. - napisał na Twitterze Tomasz Ćwiąkała ujawniając, że w tym aspekcie Portugalczyk jest nieustępliwy i Biało-czerwoni z pewnością będą musieli zasuwać u wymagającego selekcjonera, u którego wszystko musi być na swoim miejscu. 

Sonda
Czy Paulo Bento to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji?
Paulo Bento selekcjonerem reprezentacji Polski? Jego rywale to Vladimir Petković i Fernando Santos
Najnowsze