Rafał Augustyniak, Sebastian Szymański, Przemysław Płacheta

i

Autor: Cyfra Sport Rafał Augustyniak, Sebastian Szymański, Przemysław Płacheta

Reprezentant Polski lada moment opuści Rosję? Wskazano kierunek, może dużo zarobić!

2022-06-30 16:14

Temat gry reprezentantów Polski w Rosji jest niezwykle wrażliwy. Ogromną burzę wywołał fakt, że w Rosji pozostał Maciej Rybus, choć zdaje się, że więcej kontrowersji wywołały kuriozalne tłumaczenia jego agenta, Mariusza Piekarskiego, niż sama decyzja piłkarza. Nie jest on jednak jedynym Polakiem, który o tej pory występował w Rosji. Jeden z nich właśnie może zmienić klub i wskazano nawet, gdzie odejdzie.

W ostatnim czasie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Rosji grało czterech Polaków. Już wiadomo, że Maciej Rybus w niej pozostanie, ale los kolejnych nie jest przesądzony. Wciąż nie wiadomo, co z Grzegorzem Krychowiakiem oraz Sebastianem Szymańskim, ale coraz bliżej rozwiązania jest sprawa Rafała Augustyniaka. Reprezentant Polski od 2019 roku występował w barwach Uralu Jekaterynburg, ale z końcem czerwca jego kontrakt wygasa i Augustyniak już zapowiedział, że nie będzie kontynuował kariery w Rosji. Teraz zaś pojawia się możliwy kierunek, w którym udać może się 28-letni pomocnik.

Wojciech Szczęsny nie mógł już tego dłużej ukrywać. Dopiero po latach prawda o tym meczu wyszła na jaw, do wszystkiego się przyznał

Reprezentant Polski może trafić do egzotycznego kraju. Augustyniak może sporo zarobić

Jak podaje portal Weszło.com, Rafał Augustyniak może przenieść się do Al-Ettifaq, klubu z Arabii Saudyjskiej. Nie jest to czołówka tamtejszej ligi, bowiem Al-Ettifaq zajęło w poprzednim sezonie 11. miejsce w lidze, ale na pensję Augustyniak narzekać nie powinien. Podpisanie wciąż nie jest pewne, bowiem Polak ma jeszcze inne oferty.

Zagraniczne media rozpisują się o sprawie Michniewicza. Tak nazwali "Fryzjera", w Internecie aż huczy

28-latek na zainteresowanie nie narzeka, bo jako defensywny pomocnik wyróżniał się w Rosji. Przez trzy lata gry zanotował tam 87 meczów, w których strzelił 9 goli i zaliczył 6 asyst.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze