Robert Lewandowski

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa i Robert Lewandowski

MAGIA Lewandowskiego znów zadziałała. Tego gola trzeba zobaczyć! Prawdziwe cudeńko

2021-03-25 23:08

Takiego początku eliminacji do mistrzostw świata chyba nikt się nie spodziewał. Reprezentacja Polski w Budapeszcie rozegrała szalony mecz z Węgrami, który zakończył się wynikiem 3:3. Biało-czerwoni dwukrotnie musieli gonić wynik, ale wywieźli z terenu rywala punkt. Duży udział w remisie miał Robert Lewandowski, który zdobył decydującą bramkę. W sytuacji z 82. minuty widać było cały kunszt kapitana kadry.

Spotkanie z Węgrami rozpoczynało ciężkie eliminacje do mistrzostw świata. Nasi bratankowie są jednym z dwóch rywali, z którymi będziemy bić się o awans na mundial. Dlatego wiadomość, że po pierwszych 45 minutach przegrywamy 0:2, mogła zasmucić dużą część kibiców. W dodatku gra reprezentacji wyglądała marnie, bo biało-czerwoni nie stworzyli sobie w pierwszej połowie choćby jednej dogodnej sytuacji. Ale po zmianie stron coś się ruszyło, zwłaszcza po wprowadzeniu Krzysztofa Piątka i Kamila Jóźwiaka, którzy w odstępie kilkudziesięciu sekund zdobyli po bramce i doprowadzili do remisu. Gospodarze nie odpuścili i raz jeszcze objęli prowadzenie. Mecz zakończył się jednak podziałem punktów, a remis dla Polski uratował Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji cudownym strzałem w 83. minucie pokonał bramkarza rywali. W tym strzale widać było cały kunszt Lewandowskiego! Poniżej znajdziecie cały skrót spotkania, a bramka Lewandowskiego w od 6 minuty wideo.

Węgry - Polska: Szalony początek eliminacji! Gol Lewandowskiego uratował Polaków!