Robert Lewandowski DOSTAŁ Złotą Piłkę! Przyszła niespodziewanie, w KARTONOWYM pudle! [WIDEO]

2020-11-20 9:00 JWa
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w poprzednim sezonie wyróżniał się we wszystkich rozgrywkach, w których występował. Nic dziwnego, że dla wielu był zdecydowanym faworytem wszystkich plebiscytów. Niestety, najbardziej prestiżowa Złota Piłka miała w tym roku nie powędrować w ręce kapitana naszej piłkarskiej kadry z powodu odwołania konkursu. Wszystko zmieniło się w ostatnich dniach. Lewandowski otrzymał kartonowe pudło z przesyłką, która była... statuetka!

Robert Lewandowski w sezonie 2019/20 wygrał w zasadzie wszystko, co mógł wygrać. To jego dobra postawa w dużej mierze przyczyniła się do triumfów Bayernu Monachium w Bundeslidze i Lidze Mistrzów. Polak imponował także skutecznością w rozgrywkach, w których brał udział. Nic dziwnego, że Złota Piłka za rok 2020 zdaniem wielu miała powędrować właśnie w jego ręce. Jednak organizatorzy prestiżowego plebiscytu podjęli kontrowersyjną decyzję o braku wyróżnienia za ten rok. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Tłumaczono, że niektóre futbolowe gwiazdy miały znacznie mniej szans na udowodnienie swojego wielkiego talentu. "Lewy" na pewno był rozczarowany, ale wszystko zmieniło się na ostatnim zgrupowaniu kadry, gdy przyszła do niego tajemnicza przesyłka.

Ujawniono ile naprawdę zarabia Robert Lewandowski. Suma wgniata w fotel

Gdy Robert Lewandowski odpakował wielkie, kartonowe pudło, okazało się, że w środku jest... Złota Piłka! Imponująca statuetka trafiła wreszcie w jego ręce! Choć okazało się po chwili, że nie jest oryginalna, to wyróżnienie kibiców wyraźnie ucieszyło kapitana reprezentacji Polski. Przecież właśnie dla fanów tak bardzo stara się na zielonej murawie! Na końcu tego artykułu znajdziecie wideo z momentu, w którym "Lewy" po raz pierwszy widzi statuetkę.

Robert Lewandowski pokazał swój DOM od środka. WIELKIE LUKSUSY, Klara ma już WŁASNĄ KUCHNIĘ! [ZDJĘCIE]

Poinformowano, że pomysłodawcą całej akcji jest pan Marcin z Krakowa. "Pomysł przekazania złotej piłki powstał spontanicznie w mojej głowie, gdy dowiedziałem się, że Robert nie dostanie jej z racji pandemii koronawirusa. Postanowiłem przekazać ją RL9 od wszystkich kibiców reprezentacji Polski, ponieważ jest wielkim piłkarzem" - przekazał zapalony kibic reprezentacji Polski.

Zbigniew Boniek zdradził SAMĄ PRAWDĘ o Lewandowskim i Brzęczku. To już jest koniec!

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia
Najnowsze